Tiskněte odkudkoliv. Opravdu odkudkoliv.

HP Roam obr telefon tiskarnaHP Roam for Business

HP Roam - to je tisk uzpůsobený stylu práce odkudkoliv. Posílejte dokumenty k vytištění na své cestě mezi kancelářemi, z domova nebo od zákazníků a vytiskněte je z kterékoliv tiskárny napojené na HP Roam, snadno a bezpečně.

Co je HP Roam?

Do teď bylo obtížné tisknout dokumenty, když jste nebyli u svého pracovního stolu nebo přímo u tiskárny a pracovali jste z jiného místa nebo na jiném zařízení než obvykle.

HP Roam umožňuje zaslat dokumenty k tisku z jakéhokoliv zařízení, ty jsou uloženy na cloudu a můžou být vytisknuty na kterékoliv tiskárně napojené na HP Roam. Data jsou chráněna pokročilými bezpečnostními prvky jako kryptování, autorizace a integrace s Office 365 nebo HP ID.

Jaké jsou výhody HP Roam?

Jak HP Roam funguje?

image007

 

  1. Odešlete dokumenty z jakéhokoliv přístroje
  2. Dokumenty se uloží do zabezpečené osobní tiskové fronty v cloudu
  3. HP Roam automaticky najde nejbližší tiskárnu s možností tisku přes HP Roam
  4. Pošlete dokumenty z cloudu a bezpečně tiskněte

Stále nejste přesvědčeni o výhodách HP Roam?

Chceme Vás získat, proto prvním 5 zájemců o HP Roam poskytneme tuto službu zdarma na jeden rok pouze za referenci o zkušenostech s HP Roam.

Stačí vyplnit formulář níže a prvních 5 zájemců kontaktuje náš specialista, který s Vámi probere detaily a nabídne různá řešení zabezpečení tisku.

Tato nabídka platí, pokud máte příslušnou tiskárnu značky HP s nainstalovaným programem Firmware verze 4.7 a vyšší.

Všem zájemcům o HP Roam zašleme malý dárek za vyplnění formuláře: vydání časopisu National Geographic s článkem „Tady vzniká budoucnost“ o tom, jak se žije v Silicon Valey. Nezapomeňte proto vyplnit poštovní adresu pro zaslání dárku do rubriky Vaše sdělení.

National Geographic 2019

Zpracujeme Vám nezávaznou nabídku na řešení zlepšení oběhu dokumentů ve Vaší společnosti

Specifikujte Vaše požadavky. Pokud je nemáte ještě zcela připravené, můžete je probrat až s naším specialistou, který Vás bude zpravidla do jednoho pracovního dne kontaktovat.Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.