banner mse spravna volba2

Tonery MSE přináší řadu benefitů pro každého!

MSE tvoří samostatnou kategorii v rámci tiskových náplní, nesrovnatelnou s běžnými renovacemi. Díky mimořádným investicím do vývoje s cílem poskytnout nejlepší alternativu k originálním tonerům, zajistí tonery MSE nejen bezpečný tisk
od první do poslední stránky, ale 
také řadu dalších benefitů.

         1) Vaše organizace ušetří až 40 % nákladů 

Tonery MSE jsou vyráběny pomocí tzv. inteligentního re-inženýringu tiskové náplně, kdy jsou prázdné kazety doplněny nejmodernějšími součástkami a za využití patentovaných technologických postupů znovu naplněny. Každý toner následně projde 5krokovou kontrolou kvality a po té se dostává na trh. Ovšem za mnohem menší cenu než u originálních tonerů.

2) Příroda ocení snížení dopadu na životní prostředí o 51 %

Každou vteřinu skončí na skládce po celém světě 11 tiskových náplní, ročně to pak dělá neuvěřitelných 350 milionů kusů. Přechodem na ekologické tonery MSE snížíte množství odpadu a významným způsobem ušetříte neobnovitelné přírodní zdroje. 

3) A vás odmění za správnou volbu:

Za každé 4000 Kč v obj. MSE => Dárkový
Pass v hodnotě 200 Kč pro Vás

Co je Dárkový Pass?
Skvělá poukázka, kterou můžete uplatnit pro nákup libovolného dárku nebo služby v široké partnerské síti 18000 provozoven po celé ČR. Vybrat si můžete z řady kategorií od Cestování, Zdraví až třeba po Nákupy.

sodexo s masli

Jak získat dárkové poukázky?
Chcete-li využít této nabídky, nezapomeňte v objednávce uvést následující kód: WSP. Pro Vaše objednávky, dotazy a cenové poptávky (nejen na tonery MSE) je Vám k dispozici také zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484.

Poukázky můžete využít například v těchto obchodech:

 Stravování  Cestování  Nákupy Zdraví Relax  
loga benefit stravovani loga benefit cestovani loga benefit nakupy loga benefit zdravi loga benefit relax Kompletní
seznam míst

pro uplatnění
poukázek
ZDE -

 

Akce platí od 20. 5. 2019 a vztahuje se výhradně na nákup tonerů MSE. Platí do rozdání všech dostupných poukázek, nejpozději však do 28. 6. 2019. Nabídka odměn i jejich výše se může měnit. Maximální hodnota odměny na 1 zákazníka v rámci akce je 2000 Kč. Požadovaná cena obj. MSE je uvedena bez DPH.

 

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup