banner hp dalnice final

Nejvýhodnější nákupy tonerů v roce jsou tu!

Nakupte originální tonery HP a za každých 18 000 Kč (bez DPH) v rámci jedné faktury získáte dálniční známku pro osobní automobil v hodnotě 1500 Kč.* Celkem můžete získat až 10 známek. Množství dostupných známek je ovšem omezeno, s nákupem proto příliš neotálejte.

 

rozdělovni6

 banner dalnice

Pro získání dálničních známek je nutné svůj nákup registrovat do 7 dní na této stránce. Bez platné registrace Vám nebude možné dálniční známky zaslat! 

rozdělovni6

 

 

 

Proč si pořídit dálniční známku k tonerům HP od nás?

ikonky

 *Akce platí do 31. 12. 2018. Jeden zákazník může získat max. 10 dálničních známek. Z akce jsou vyloučeni zákazníci s SBD kontraktem (BIG DEAL) a také zákazníci využívající kontraktačních programů cMPS, pMPS a iMPS. Kompletní pravidla akce najdete zde.

**Dárkovou kartu BENZINA získá nový zákazník, který objedná v rámci své 1. objednávky u Print Partners orig. tonery HP v minimální výši 18 000 Kč bez DPH. Max. 1 poukaz na zákazníka, platí do 31. 12. 2018.

rozdelovnik vlevo

 

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:


Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup