banner mse výlety s mse

 

rozdělovni6

A užijte si jarní přírodu

Plasty používané při výrobě tiskových náplní jsou vyrobené z látek, které mají velmi pomalou dobu rozkladu - od 450 do 1000 let. Přechodem na alternativní tonery MSE ušetříte nejen neobnovitelné přírodní zdroje, ale zároveň snížíte své náklady až
o 30 %! K dobrému pocitu z ušetřených přírodních zdrojů i peněz za tisk nyní můžete přidat i radost z odměny pro Vás. Ale pozor odměna netrvá věčně. Naše nabídka platí pouze do rozdání poukázek.

banner prehrat video mse2

 

rozdělovni6

Za každé 2000 Kč v obj. MSE => 100 Kč na Vaše cesty:

a) V dárkových poukazech Benzina             b) V dárkových poukazech Českých drah

banner vouchery

               

Chcete-li využít této nabídky, nezapomeňte v objednávce uvést následující heslo: KÓD WNV
Pro Vaše objednávky, dotazy a poptávky (nejen na tonery MSE) je Vám k dispozici také zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484.

rozdělovni6

MSE - jediná skutečná alternativa k originálu

Tonery MSE jsou výsledkem mimořádných investic do výzkumu a vývoje největšího světového výrobce tiskových náplní, společnosti Clover. Žádný český ani evropský výrobce takové prostředky na výzkum a vývoj nevynakládá. Výsledkem je 34 vlastních patentovaných technologií MSE, které jsou základem tzv. inteligentního re-inženýringu tiskové náplně, s cílem poskytnout nejlepší alternativu k originálním náplním.

Zároveň tiskové náplně MSE vyhovují stejným mezinárodním standardům pro kvalitu a výtěžnost tiskových náplní, jako originální tiskové kazety. A stejně jako originální náplně disponují bezpečnostními listy.

 

MSE krabice5

    S tonery MSE získáte: 

Významnou úsporu nákladů

✔ Konec šmouhám na výtiscích

✔ Konec nižší výtěžnosti

 Konec nechtěnému úniku toneru

✔ Nadstandardní 3letou záruku

 

Více o tonerech MSE ► 

  

 

Akce platí od 17 4. 2019 a vztahuje se výhradně na nákup tonerů MSE. Platí do rozdání všech dostupných poukázek, nejpozději však do 3. 5. 2019. Nabídka odměn i jejich výše se může měnit. Maximální hodnota odměny na 1 zákazníka v rámci akce je 2000 Kč.

 

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup