Na Vanoce domu VI ponozky na web

 Nejžádanější dárek: DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 

Chceme Vám splnit vánoční přání a z naší zkušenosti je dálniční známka nejžádanější dárek k nákupu tiskových náplní. Získejte  dálniční známku  na rok 2020 jako dárek k nákupu tonerů MSE do tiskáren  VŠECH ZNAČEK. Za objednávku nad 15.000 Kč bez DPH Vám zašleme 3 poukazy Benzina v celkové hodnotě 1.500 Kč, které vyměníte za dálniční známku na kterékoliv čerpací stanici Benzina nebo je použijete na nákup pohonných hmot.

Stále si můžete vybrat poukazy do obchodů Tesco, Datart, Palladium, Mountfield a Benzina v hodnotě 500 Kč za nákup tonerů MSE nad 5.000 Kč bez DPH a jako novinku oblíbený vánoční dárek: slavnostní ponožky v dárkovém dvojbalení od Happy SocksSlavnostní ponožky se sněhuláky v červené a modré a vzorem lyžařů v retro stylu vyčarují úsměv každého obdarovaného. A navíc: co by byly Vánoce bez ponožek pod stromečkem?  Happy socks krabicka kolaz

Jak získat odměnu?

Ke každé objednávce tiskových náplní MSE nad 5.000 Kč bez DPH získáte dárkovou poukázku Benzina, Tesco, Datart, Palladium nebo Mountfield v hodnotě 500 Kč podle Vašeho výběru, který prosíme uveďte v objednávce. Při výběru slavnostních ponožek Happy Socks uvěďte požadovanou velikost M (36 - 40) nebo L (41 - 46).

Při nákupu nad 15.000 Kč bez DPH si můžete vybrat jako dárek 3 poukazy Benzina v celkové hodnotě 1.500 Kč, které po registraci vyměníte za dálniční známku na kterékoliv čerpací stanici Benzina. Počet poukazů je omezen, proto neváhejte a objednejte tiskové náplně pro Vaše tiskárny ihned.

Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce uvést tento speciální kód: VanoceMSE 

              

 banner vouchery

Jak objednat?

• telefonicky - poradíme Vám se správným výběrem: 800 131 484,
 e-mailem:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
,

• e-shop: www.obchod.printpartners.cz
nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře zde:

              

 

Nabídka platí do 20. 12. 2019, nebo vyčerpáním přidělených poukazů, podle toho, co nastane dříve. Jeden zákazník může získat max. 10 poukazů. Každou fakturu lze uplatnint pouze jednou. Nabídka platí pouze do vyčerpání počtu poukazů, proto neváhejte a svoji objednávku pošlete co nejdříve. Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

banner vouchery

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup