Výběr akcí, kterých jsme se zúčastnili

Červen 2017 - Setkání Mezinárodní aliance nezávislých MPS poskytovatelů IMPSGA; Francie, Paříž

Mezinárodní aliance nezávislých MPS poskytovatelů, IMPSGA, jejíž je Print Partners zakládajícím členem, se opět potkala ke společné diskuzi. Tentokrát v Paříži ve dnech 12. - 13. 6., v sídle jednoho ze členů aliance, společnosti Hexapage. Naším zástupcem na setkání IMPSGA byl jednatel společnosti, pan Tibor Brunclík. Pozvání aliance k diskuzi tentokrát přijali zástupci HP Inc. - Nathalie Thaieb a Nicolas Moulin, kteří  vedou MPS aktivity HP v regionu EMEA. Nathalie a Nicolas seznámili alianci se svou ambiciózní strategií pro dosažení 20% podílu HP v segmentu A3 multifunkčních strojů do roku 2020. Diskutovalo se i o nových nástrojích pro servisní podporu, se kterými HP letos na jaře přišlo a čas byl i na neformální debatu ohledně implementace nové A3 a MPS strategie HP u společné večeře a nad sklenkou francouzského vína. Aliance samotná v dalším dni jednání diskutovala o nových business modelech, například o tzv. seat based billingu, o parametrech finančního a operačního benchmarkingu a o společně obchodní iniciativě v segmentu globálních zákazníků.

IMPSGA cerven


Březen 2017 - Konference "Retail in Detail 2017: Jak na efektivní inovace?", Praha

28. března 2017 jsme se zúčastnil další konference z řady Retail in Detail. Jmenovitě kolegové Eva s Marcelem. Tentokrát akce probíhala na místě vysoce inovativním – ve zbrusu nově rekonstruované industriální Hale C Balabenka v Praze 9.

retail in detail brezen 2017


Březen 2017 - Školení techniků; Sofie, Bulharsko

Naši technici se zúčastnili velmi intenzivního školení v Sofii na servis nových HP A3 strojů. Se všemi 16 novými stroji se seznámili do posledního šroubku.

 skoleni sofie 2skoleni sofie


Leden 2017 - HP Demo Center; Barcelona, Španělsko

Skutečně pořádnou tiskárnu jsme potkali v barcelonském HP demo centru – HP PageWide Webpress. Toto zařízení tiskne rychlostí 125 metrů za minutu, kapacita náplně je pak 200 litrů inkoustu. Je zajímavé, že HP technologií PageWide (kdy je tisková hlava napevno upevněná po celé šíři papíru) umělo dříve tisknout v šíři 2 metrů než ve formátu A3... Ale to se mění. V květnu to všechno vypukne.

barcelona demo centrum


Září 2016 - HP Inc. Global Partner Conference 2016; Boston, USA

V polovině září jsme byli účastníky celosvětové partnerské konference HP konané v USA, konkrétně v Bostonu. Na této ostře sledované akci HP oznámilo finální dohodu o akvizici divize tiskových technologií Samsung. Zároveň HP představilo nové portfolio 16 tiskáren v segmentu A3, na které se můžeme těšit začátkem roku 2017.

Boston


Srpen 2016 - Konference Retail in Detail 2016 OMNICHANNEL

Poslední srpnový den se konala v Praze odborná konference z řady Retail in Detail, která se orientovala na aktuální trend českého maloobchodu: omnichannel retail. Sto padesát přítomných manažerů z obchodních i dodavatelských firem se seznámilo se šancemi a riziky, které přináší rozvoj nových digitálních kanálů a jejich propojování s tradičním kamenným obchodem. Zároveň měli možnost se blíže seznámit i s našimi službami.

omnichannel 2016 0omnichannel 2016 1omnichannel 2016 2


Květen 2016 - CFO summit v ČNB

5. ročník odborného setkání finančních ředitelů CFO Congress 2016, konaný dne 18. 5. 2016 pod hlavním tématem (CFO) 3 = Fit For Future v prostorách České národní banky, potvrdil, že finanční ředitelé se aktivně připravují na budoucnost. Setkání poskytlo 150 účastníkům i rozsáhlý prostor pro panelovou diskusi mapující názory CFO na současné a zejména budoucí výzvy. Program mimo jiné nabídl praktické návody, jak s pomocí moderních technologií a robotizace ulehčit byznysu, jak lépe porozumět datům a co očekávat od digitalizace. 

cfo summit 2016