Garance HP ještě dnes nebo za 50 %


Předmět garance

Print Partners s.r.o. se zavazuje dodat spotřební materiál Hewlett-Packard (HP) v den objednání. Tento závazek se vztahuje na všechny objednávky spotřebního materiálu HP s dodáním na území hl. m. Prahy, které byly přijaty zákaznickým centrem Print Partners do 12:30 hod. Přesný rozsah sortimentu, kterého se tato garance týká, určuje aktuální seznam uvedený ZDE. V případě nesplnění tohoto závazku, dodá Print Partners zboží v nejbližším možném termínu s 50% slevou. Maximální výše objednávky, na kterou se vztahuje tato garance je 20 000 Kč bez DPH.


Den objednání

Dnem objednání se rozumí pracovní den, kdy byla přijata objednávka a to až do 17:00 hod. Pokud zboží nebude dodáno v den objednání z důvodu nepřítomnosti zákazníka na adrese dodání, nevztahuje se na tuto dodávku garance HP ještě dnes.


Omezení garance

Garance HP ještě dnes se nevztahuje na:

  1. Fyzické či právnické osoby jejichž výdělečná činnost nebo předmět podnikání má soutěžní povahu vůči předmětu podnikání Print Partners s.r.o.
  2. Zákazníky, kteří opakovaně objednávají zboží, které jim nebylo dodáno v den objednání.
  3. Všechny objednávky s dodacími podmínkami nad rámec standardních obchodních podmínek Print Partners s.r.o. a jinými než katalogovými cenami.
  4. Objednávky produktů, které výrobce (Hewlett-Packard) přestal vyrábět, nebo jejichž výrobu přerušil na více než 7 dní.
  5. Objednávky produktů, které nejsou dostupné v požadovaném množství u žádného oficiálního distributora (certifikace spotřební materiál) Hewlett-Packard v České republice.
  6. Objednávky produktů, které jsou oficiálními distributory spotřebního materiálu HP dodávány do ČR nepravidelně.
  7. Objednávky, které nemohou být vyřízeny v den objednání z důvodu vyšší moci. To jsou především případy živelných katastrof, občanských nepokojů a stávek. Dále objednávky přijaté v době výjimečného stavu v zemi nebo v situaci, kdy by včasné dodání zboží na místo určení nebylo možné bez porušení zákona nebo jiné závazné právní normy.
  8. Objednávky se zvolenou přepravou prostřednictvím přepravní společnosti PPL - do druhého dne.

Print Partners s.r.o. si vyhrazuje právo garanci pozměnit nebo zrušit.

Print Partners s.r.o., 2018


Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.