Osvezovna Auto Birell

Letos již po 21. se postaráme o Vaše letní osvěžení v podobě oblíbených zmrzlin Míša a populárních alko i nealko nápojů. Stačí si u nás objednat jakékoliv tiskové náplně a v objednávce
uvést kód WLO spolu s informací, jaké osvěžení jste si vybrali. Následně Vám ho přivezeme spolu se zbožím.

 

hodnot odměn osvěžovna 2019

                       Mimo Prahu doručujeme pouze nápoje v plechovkách.

1. Výjimečné nanuky Häagen-Dazs

Exkluzivní zmrzlina vyráběná již od roku 1961 z pečlivě vybraných ingrediencí, které Vám poskytne únik od každodenní rutiny. Vybrat si můžete z následujícíh příchutí.

krabicka vanilka

Vanilko-karamelový s mandlemi

Nechte se získat přitažlivou chutí polevy z belgické čokolády zdobené mandlemi a bohaté vanilkové zmrzliny přelité silnou vrstvou karamelu.

prichut vanilka
krabicka cokoladovy

Čokoládový s mandlemi

Vaše cesta do zmrzliny snů započne s belgickou čokoládou a křupavými mandlemi, dech se Vám zatají u exkluzivní čokoládové zmrzliny a vše vyvrcholí, až narazíte na jemné krémové fondánky.

 prichut coko
krabicka makadam

Křupavé makadamové oříšky

Vyzkoušejte zmrzlinový ráj složený z vanilkové smetanové zmrzliny s křupavými kousky makadamových oříšků přelité pravou belgickou čokoládou.

prichut makadam
 krabicka slany karamel  

Slaný karamel

Vynikající zmrzlina ze slaného karamelu elegantně zahalená do bohaté vrstvy belgické čokolády. Zkrátka Vaše láska na první zakousnutí.

prichut karamel

2. Balíček plný Míšů

mišové 2019 V balíčku plném Míšů najdete pro každého něco. Z celkového počtu kusů - dle hodnoty objednávky - Vám v balíčku pečlivě zabalíme 50 % z Míši tvarohového a 50 % z různých oblíbených ochucených Míšů.

3. Míša Protein pro sportovce

míša tvaroh

Tvarohový v kelímku, 400 ml

Míšovský tvaroh je přirozeně bohatý na bílkoviny, které pomáhají k růstu svalů. Obsah bílkovin byl ještě navýšen a Míša Protein Tvaroh byl na světě. 

miša lžíce

 


Nebo si vyberte některé z nápojů:

Pokud se raději ochladíte něčím tekutým, máme pro Vás na výběr z následujících osvěžujících a mysl povzbuzujících nápojů. Pro rozveselenější náladu s mírným obsahem alkoholu, případně pro pracovní osvěžení i nealkoholické. Záleží jen na Vás, co si vyberete! Nápoje můžete kombinovat dle libosti.

 Pilsner Urquell 12° 0,5 l

Bakalář nealko 0,5 l NEALKO

 Strongbow Gold Apple 440 ml

 pilsner urquell rozdano web bakalar nealko Strongbow apple web

Skutečný král mezi světlými ležáky vyráběný již přes 170 let stále stejnou recepturou. Zkrátka zkušený harcovník v boji proti dotěrné žízni.
TIP našeho ředitele:
Skvělé nealko pivo vyrobené z nejlepších surovin, za studena chmelené. Ideální pro ty, co si chtějí udržet čistou hlavu a otevřít si výborné pivo třeba i v práci.

12 nejlepších odrůd jablek se snoubí v typickou hořkosladkou chuť cideru. Skočte si jen pro led a v klidu zapomeňte na rozpálené ulice!

CUC  Brusinka, 330 ml

Frisco Lesní ovoce, 330 ml

Birell Limetka & Malina NEALKO

cuc brusinka small frisco lesni ovoce birell limetka

CUC je unikátní alkoholický nápoj z jižní Moravy, který spojuje chuť vína a brusinek s bublinkami. Je zdravý, chutná a povzbudí Vás k lepším výkonům.

Moderní, jemně perlivý ochucený cider s podmanivou chutí dokonale sladěného lesního ovoce.

Spojení piva s osvěžující souhrou chutí kyselé limetky a sladké maliny nabízí jedinečný chuťový zážitek.


banner mse web

K prémiovým tonerům MSE obdržíte skvělý bonus! Při objednávce nad 6 000 Kč získáte navíc extra osvěžení v podobě 2 kelímků delikátní zmrzliny Häagen-Dazs nebo 5l soudek za studena chmeleného ležáku Bakalář.

Häagen-Dazs - zmrzlina jako žádná jiná

Exkluzivní zmrzlina amerického původu a záhadného jména Häagen-Dazs. Reuben Mattuss ji stvořil s podobnou myšlenkou, s jakou vznikly tiskové náplně MSE. Nedělat nic ordinérního. Stvořit exkluzivní výrobek z nejlepších ingrediencí. Kdo ochutnal, ví! A věděli jste také, že Häagen-Dazs se vyrábí v souladu s myšlenkou „clean label“? Tedy bez palmového oleje, barviv, konzervantů, náhradních sladidel a dalších potravinářských přídavných látek.

Häagen-Dazs Vanilka, 460 ml

Häagen-Dazs Slaný karamel, 460 ml

Häagen-Dazs Makadamový ořech, 460 ml

Haagen Dazs vanilka Haagen Dazs slany karamel Haagen Dazs makadamovy orech

Kelímek plný hebké smetanové zmrzliny vynalézavě stvořené z pravého Bourbonského vanilkového extraktu.

Sametová zmrzlina s tekutým soleným karamelem a kousky křupavého karamelu.

Delikátní zmrzlina s karamelizovanými makadamovými oříšky. Vychutnejte si křupnutí s každou lžičkou.

 Světlý ležák Bakalář - 5l soudek

bakalář soudek

medaile 2013 1 misto CB

PIVO ČESKÉ REPUBLIKY

NOVINÁŘSKÉ PIVO
Světlý ležák za studena chmelený
je nezaměnitelné pivo s charakteristickou chutí, kterou stojí za to vyzkoušet. Pivo se vyznačuje jedinečnou chmelovou hořkostí, plnou chutí, výraznou barvou a bohatou pěnou.

 

Čím tedy teď máte začít, abyste získali osvěžení?

Je to jednoduché, kontaktujte nás pomocí formuláře níže, anebo volejte zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484. Stačí nám jen sdělit typ tiskárny, který používáte, a my pro Vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku a jen na Vás bude, zda se rozhodnete objednat.


 

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 Nabídka platí od 2. 7.  do 31. 8. 2019, případně do rozdání všech odměn. Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.