banner koncime

 

Svět je barevný a podzim zvlášť

Barevný tisk je 4–6× dražší než monochromatický. V obchodních dokumentech je přitom barva používána k získání pozornosti, formování názoru čtenáře i udržení loajality zákazníků. 69 % lidí lépe porozumí novým myšlenkám a 76 % čtenářů lépe vyhledává informace, jsou-li prezentovány v barvě[i]. Proto je spíše než omezovat barvu vhodné hledat ekonomičtější cesty tisku bez výrazných kompromisů v kvalitě. Jsme přesvědčeni, že jedinou skutečnou alternativu k originálním tiskovým náplním představuje značka MSE se svými 34 patentovanými technologiemi. Díky nim mohou být i Vaše podzimní dokumenty plné barev za rozumnou cenu.

Užijte si podzimní nákupy!

Podzim se blíží, a tak jsme si říkali, že i Vy si budete chtít doplnit šatník o barevné podzimní oblečení. Za každou objednávku tonerů MSE v potřebné výši získáte dárkové poukázky do obchodů dle vlastního výběru – máte na výběr hned z 12 značek. Odměňte sebe nebo své blízké!

LOGO TMLewin LOGO Bushman LOGO Celio LOGO Pietro F
LOGO MS LOGO CA LOGO HM LOGO Bata
LOGO Esprit LOGO Lindex LOGO Orsay LOGO Camaieu


rozdělovni6

Čím více nakoupíte, tím více poukázek získáte!

banner od 4000Kc

 banner taky mui 970x3300

POZOR! Nezapomeňte svůj nákup registrovat do 14 dnů od dodání zboží zde, abychom Vám mohli poslat poukazy na Vámi určenou adresu. Bez registrace nákupu zaniká nárok na odměnu!

rozdělovni6

 Jak objednat?

• telefonicky - poradíme Vám se správným výběrem: 800 131 484,
 e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
 e-shop: www.obchod.printpartners.cz
nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře zde:

 

 rozdělovni6

3 nejdůležitější technologie použité při výrobě tonerů MSE:

MSE produkty krabice 320b

Toner1

Secondary Cleaning System TM (SCS)

SCS je sekundární systém čištění vyvinutý MSE, který zabraňuje tisku pruhů, se kterými se můžete setkávat u konkurenčních výrobků, zajišťuje čistotu kazety a exkluzivní kvalitu tisku.

Toner2

Technologie ultrazvukového svařování

Patentovaná technologie ultrazvukového svařování MSE umožňuje přesnou úpravu původní kazety, která eliminuje lidské chyby a zabraňuje úniku tonerového prášku při manipulaci s kazetou. Skoncujte se sypáním toneru jednou provždy.

Toner3

Technologie řezání laserem

MSE při výrobě svých tonerů používá patentovanou technologii řezání laserem, která je řízena počítačem, což eliminuje lidské chyby a zvyšuje celkovou kvalitu produktu. Například rozdělání tonerové kazety pro tiskárnu HP 9000 trvá méně než 4 minuty a šířka řezu je menší než 1/100 palce.

 

 

 Chci vědět více! 

 

Nabídka platí od 3. 9. do 30. 9. 2019, případně do rozdání všech odměn. Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

[i] Výzkum Harris Interactive na 2142 respondentech, z toho 781 zaměstnaných v kanceláři.

rozdělovni6

 

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup