Rychlý servis tiskáren všech značek
s garancí vrácení peněz

servis mapa 2Volejte servis


Rychlý zásah přímo ve Vaší kanceláři šetří Vaše náklady

100 spomat uspory 2

Rychlý servisní zásah přímo u Vás v kanceláři Vám významně zkrátí čekání a sníží Vaše náklady při nedostupnosti rozbité tiskárny. Samozřejmostí je konzultace rentability oprav, takže během krátké doby víte, zda se vyplatí zařízení opravit nebo je výhodnější pořídit nové. Pokud se nám nepodaří vyřešit závadu Vaší tiskárny do 48 hodin, zajistíme Vám zapůjčení náhradního zařízení tak, abyste mohli co možná nejdříve tisknout dle Vašich potřeb.


Garance vrácení peněz

100 vykricnik

Za kvalitou naší práce si stojíme. Pokud se závada, kterou jsme již jednou odstranili, objeví znovu v důsledku nekvalitně provedeného servisního zásahu nebo nekvalitního dílu, vrátíme vám peníze, nebo zařízení zdarma znovu opravíme.

 


Čištěním tiskáren předcházíte opravám

100 zarovka

Pravidelné čištění tiskáren (min. 1x ročně) zvyšuje kvalitu tisku a prodlužuje životnost tiskáren. Je velmi pravděpodobné, že budou při profylaxi odhaleny problémy již v počátečním stádiu a Vy nebudete muset následně řešit poruchy a omezovat tisk.

Více informací o čištění tiskáren


Nechte to na nás se servisně materiálovým zajištěním

100 pece

Když nám svěříte servisně-materiálové zajištění Vašich tiskáren, budeme Vám garantovat provozuschopnost Vašich tiskáren s jasnou servisní odezvou (SLA). Navíc Vás nepřekvapí žádné nečekané náklady - cena stránky pokrývá i veškeré náhradní díly a práci.

Více o servisně-materiálovém zajištění


Objednávka servisu nebo čištění tiskáren

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uveďte adresu umístění tiskárny.Invalid Input
Uvedťe výrobce a model tiskárny.Invalid Input
Invalid Input
Uveďte stručný popis závady.Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.