Pravidelné čištění tiskáren prodlužuje jejich životnost a zvyšuje kvalitu tisku

servis mapa 2Volejte servis

Předcházejte drahým opravám

100 spomat uspory 2

Pravidelné čištění tiskáren (min. 1x ročně) zvyšuje kvalitu tisku a prodlužuje životnost tiskáren. Je velmi pravděpodobné, že budou při profylaxi odhaleny problémy již v počátečním stádiu a Vy nebudete muset následně řešit poruchy a omezovat tisk.

 

Proč je čištění tiskáren důležité?

100 spomat proc

Na kolečkách podavače a po celé dráze průchodu papíru dochází k usazování prachu, který může způsobovat prokluzování vodících koleček, špatné natahování papíru nebo třeba i úplnou nečinnost zařízení. Dále se díky chlazení ventilátorem ukládá prach na elektronice, kde může způsobit zkrat nebo přehřátí a zničení elektroniky.

Co zahrnuje profylaxe?

100 servis

Profylaxe zahrnuje demontáž a čištění jednotlivých komponent tiskárny a povrchu. U běžně používaných tiskáren doporučujeme čištění minimálně 1x za rok.

 

 

Se servisně-materiálovým zajištěním pravidelné profylaxe zdarma

100 pece

Když nám svěříte servisně-materiálové zajištění Vašich tiskáren, budeme Vám garantovat provozuschopnost Vašich tiskáren s jasnou servisní odezvou (SLA). Navíc získáte zdarma pravidelné čištění a údržbu Vašich tiskáren a již Vás nepřekvapí žádné nečekané náklady - cena stránky pokrývá i veškeré náhradní díly a práci.

Více o servisně-materiálovém zajištění

 

Objednávka servisu nebo čištění tiskáren

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uveďte adresu umístění tiskárny.Invalid Input
Uvedťe výrobce a model tiskárny.Invalid Input
Invalid Input
Uveďte stručný popis závady.Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.