Veškerý materiál pro Váš tisk - jednoduše

spomat uvodni


Proč kupovat spotřební materiál od nás?

100 Proc my
  1. Unikátní koncept dodávek 10 + 20... čtěte více
  2. Slevy přímo od výrobce pro větší objemy
  3. Kompletní sortiment tiskových náplní
  4. Zaručený původ a kvalita zboží certifikovaná výrobci

Náplně pro jakoukoliv značku tiskárny

100 spomat tiskarna

Neexistuje tiskárna, kopírka či fax, do kterého bychom nedokázali zajistit toner, válec, inkoust, pásku nebo jiný spotřební materiál. K vyhledání správné náplně použijte buď náš e-shop a nebo si nechte poradit od našich specialistů na spotřební materiál.


Originální nebo alternativní toner?

100 spomat prvni

Originální tiskové náplně
Na základě našeho měření dosahuje originální tisková náplň poruchovost 0,16 %. Poruchovost renovovaných či alternativních kazet se pohybuje nejčastěji mezi 2 až 5 %.

Více o originálu . . .

100 spomat druhy

MSE tiskové náplně – druhá nejlepší varianta po originálu
Druhou nejlepší variantou po originálu jakou můžete v České republice zakoupit jsou tiskové náplně největšího amerického výrobce neoriginálních tiskových náplní - společnosti MSE, které mají poruchovost 0,8 %. V České republice nemají co do kvality konkurenci, protože žádný český výrobce nemůže investovat takové prostředky do vývoje a výrobních technologií. Úspěch tonerů MSE stojí na 40 vlastních patentech a unikátním výrobním postupu Intelligent Re-Engineering®, který eliminuje tradiční problémy renovace tiskových kazet.

Více o MSE . . .


Papír, etikety, obálky

100 spomat papir

Kromě tiskových náplní dodáváme kompletní sortiment papíru, obálek a etiket. Při paletových odběrech Vám zajistíme speciální ceny a samozřejmostí je distribuce kamkoliv v České republice.

Kompletní sortiment
kancelářských papírů


Unikátní koncept dodávek 10 + 20...

Spotřební materiál pro tiskárny všech značek dodáváme 20 let. Za tuto dobu jsme spolu s našimi zákazníky vytvořili unikátní koncept 10 služeb pro pohodlné, spolehlivé a profesionální dodávky všeho co potřebuje kancelářská technika pro svůj provoz. Tady jsou:

100 unikatni koncept 1

1.Doprava zdarma do druhého dne
Objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč bez DPH dopravíme po ČR zdarma. Zboží objednané do 16:30 hod. dovezeme do druhého dne kamkoliv v ČR.

 

100 unikatni koncept 2

2. HP ještě dnes nebo s 50% slevou
Jako jediní v Praze dovezeme tiskové náplně HP ještě týž den (při objednávce do 12:30 hod.). Pokud bychom to náhodou nestihli, dostanete je se slevou 50 %. Více informací najdete ZDE.

 

100 unikatni koncept 3

3. Expresní doručení do 180/90 minut
Když opravdu spěcháte, můžete po Praze využít expresní dodání do 180 minut nebo 90 minut (za příplatek 150 Kč, resp. 200 Kč).

 

100 unikatni koncept 4

4. Výkup prázdných kazet
Vykoupíme od Vás prázdné tiskové náplně. Zaplatíme Vám za ně až 150 Kč za kus a dodáme Vám potvrzení o jejich likvidaci dle zákona o odpadech. Více informací najdete ZDE.

 

100 unikatni koncept 5

5. Náhradní plnění
Zajistíme Vám náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb. Formou náhradního plnění si u nás můžete objednat veškeré zboží. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum na telefonním čísle 800 131 484 nebo vyplňte tento online formulář.

 

100 unikatni koncept 6

6. Telefonické objednávky
Většina našich zákazníků volí jako nejpohodlnější formu nákupu telefonický kontakt. Našim cílem je učinit pro Vás nákup spotřebního materiálu co nejpohodlnějším a nejjednodušším. Zapomeňte na objednací čísla a přístupy do e-shopu. Volejte naše zákaznické centrum na čísle 800 131 484 nebo na 234 003 903.

 

100 unikatni koncept 7

7. Okamžitá náhrada reklamovaného zboží
Víme, že tiskárna musí tisknout, nikoliv stát kvůli vadné kazetě. Proto nejprve dodáváme náhradní kazetu a teprve potom řešíme oprávněnost reklamace. Více jak 95 % reklamací končí výměnou.

 

100 unikatni koncept 8

8. Věrnostní program – Partner Bonus
Aktuálně 195 dárků za Vaše objednávky tiskáren, spotřebního materiálu, servisu a pronájmu. Více informací najdete v sekci Partner Bonus.

 

100 unikatni koncept 9

9. Na vrácení zboží máte 6 měsíců
Už se Vám stalo, že jste si nakoupili tiskové kazety a později zjistili, že tiskárna, pro kterou byly určeny, prostě skončila svou službu? U nás můžete vracet nerozbalené tiskové kazety po dobu celých 6ti měsíců od nákupu, oproti standardním 14 až 30 dnům. Více informací o možnosti vrácení zboží najdete ZDE.

 

100 unikatni koncept 10

10. Automatizace dodávek spotřebního materiálu - Just In Time
Se službou IQPrint*Just-In-Time – automatizace dodávek - už nemusíte spotřební materiál hlídat a objednávat. Díky vzdálenému monitoringu budeme vědět dříve než Vy, že se blíží vypotřebování tiskové kazety ve Vaší tiskárně. Více informací o této službě najdete ZDE.


Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup