Unikátní koncept dodávek 10 + 20...


Spotřební materiál pro tiskárny všech značek dodáváme více než 25 let. Za tuto dobu jsme spolu s našimi zákazníky vytvořili unikátní koncept 10 služeb pro pohodlné, spolehlivé a profesionální dodávky všeho co potřebuje kancelářská technika pro svůj provoz. Tady jsou:

 

 100 unikatni koncept 11.Doprava zdarma do druhého dne
Objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč bez DPH dopravíme po ČR zdarma. Zboží objednané do 16:30 hod. dovezeme do druhého dne kamkoliv v ČR.


100 unikatni koncept 22. HP ještě dnes nebo s 50% slevou
Jako jediní v Praze dovezeme tiskové náplně HP ještě týž den (při objednávce do 12:30 hod.). Pokud bychom to náhodou nestihli, dostanete je se slevou 50 %. Více informací najdete ZDE.


100 unikatni koncept 33. Expresní doručení do 180/90 minut
Když opravdu spěcháte, můžete po Praze využít expresní dodání do 180 minut nebo 90 minut (za příplatek 150 Kč, resp. 200 Kč).


100 unikatni koncept 44. Výkup prázdných kazet
Vykoupíme od Vás prázdné tiskové náplně. Zaplatíme Vám za ně až 130 Kč za kus a dodáme Vám potvrzení o jejich likvidaci dle zákona o odpadech. Více informací najdete ZDE.


100 unikatni koncept 55. Náhradní plnění
Zajistíme Vám náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb. Formou náhradního plnění si u nás můžete objednat veškeré zboží. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum na telefonním čísle 800 131 484 nebo vyplňte tento online formulář.


100 unikatni koncept 66. Telefonické objednávky
Většina našich zákazníků volí jako nejpohodlnější formu nákupu telefonický kontakt. Našim cílem je učinit pro Vás nákup spotřebního materiálu co nejpohodlnějším a nejjednodušším. Zapomeňte na objednací čísla a přístupy do e-shopu. Volejte naše zákaznické centrum na čísle 800 131 484 nebo na 234 003 903.


100 unikatni koncept 77. Okamžitá náhrada reklamovaného zboží
Víme, že tiskárna musí tisknout, nikoliv stát kvůli vadné kazetě. Proto nejprve dodáváme náhradní kazetu a teprve potom řešíme oprávněnost reklamace. Více jak 95 % reklamací končí výměnou.


100 unikatni koncept 88. Věrnostní program – Partner Bonus
Aktuálně 195 dárků za Vaše objednávky tiskáren, spotřebního materiálu, servisu a pronájmu. Více informací najdete v sekci Partner Bonus.


100 unikatni koncept 99. Na vrácení zboží máte 6 měsíců
Už se Vám stalo, že jste si nakoupili tiskové kazety a později zjistili, že tiskárna, pro kterou byly určeny, prostě skončila svou službu? U nás můžete vracet nerozbalené tiskové kazety po dobu celých 6ti měsíců od nákupu, oproti standardním 14 až 30 dnům. Více informací o možnosti vrácení zboží najdete ZDE.


100 unikatni koncept 1010. Automatizace dodávek spotřebního materiálu - Just In Time
Se službou IQPrint*Just-In-Time – automatizace dodávek - už nemusíte spotřební materiál hlídat a objednávat. Díky vzdálenému monitoringu budeme vědět dříve než Vy, že se blíží vypotřebování tiskové kazety ve Vaší tiskárně. Více informací o této službě najdete v sekci Automatizace dodávek spotřebního materiálu.


 

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup