MSE - Druhá nejlepší volba po originálu

products packaging

MSE logo

MSE IR
 

 Jaké jsou druhy tonerů a co je MSE?

mse pyramida

Toner MSE je kompatibilní tisková náplň vyrobená výrobním protokolem Intelligent Re-engineering® z 1x použité originální tiskové náplně. Zdokumentovaná úspěšnost náplně je 99,2 %.

Tento unikátní výrobní proces využívá 20 registrovaných patentů a 18 technologií ve schvalovacím patentovém řízení americké společnosti MSE.

Výrobní proces zahrnuje  5ti krokový Protokol kontroly kvality.

Kazety MSE disponují mimo jiné certifikáty managementu jakosti ISO 9001, environmentálního managementu ISO 14001 a výtěžnosti tiskových kazet ISO 19752 a ISO 19798. 

Tiskové náplně MSE proto nemají v ČR konkurenci co do kvality a tvoří samostatnou kategorii tiskových náplní pro laserové tiskárny širokého okruhu výrobců.

Oproti originálním kazetám šetří až 30 % nákladů.

 


V čem konkrétně jsou MSE kazety jiné?

Uveďme si 3 ze 38 patentovaných nebo patent-pending technologií, které řeší nejznámější nedostatky renovovaných a alternativních kazet. Těmi jsou sypání toneru mimo kazetu, nižší výtěžnost kazety v porovnání s originálem a šmouhy na barevných výtiscích. MSE patentovalo 3 výrobní postupy, které tyto známé problémy řeší.

Laserové řezání těla kazety

 Ultrazvukové svařování

Sekundární systém čištění

MSE laser MSE ultrazvuk MSE SCS

 

Další patentované technologie MSE a 5ti krokový systém kontroly kvality 


 Tonery MSE jsou bezpečné

100% záruka MSESpolečnost MSE poskytuje 100% záruku bezpečnosti svých tonerů.
Tato kompletní záruka je garantována po dobu 3 let* a ubezpečuje uživatele, že kompatibilní náplně MSE žádným způsobem nepoškodí zařízení, pro které byly vyvinuty.
V případě, že by toner MSE prokazatelně způsobil poničení tiskárny, společnost MSE se zavazuje plně uhradit opravu nebo náhradu poškozeného zařízení.**

* záruka je počítána ode dne výroby
** uživatel je povinen plně spolupracovat a poskytnout kompletní důkazy, na základě kterých bude jasně prokázáno, že poškození bylo způsobeno používáním kompatibilního toneru MSE


Kvalitu tonerů MSE potvrzují i zákazníci Print Partners

   
1 pruzkum MSE graf kvalita3 V nedávném průzkumu, který Print Partners uspořádal, označilo celých 88 % oslovených zákazníků tonery MSE za kvalitní a cenově výhodné.

Proč nakoupit u Print Partners?

 
   
2 pruzkum MSE graf doporuceni OZ Naši zákazníci nám při výběru tiskových náplní důvěřují. Ukázal to i náš průzkum, ve kterém 43 % oslovených zákazníků dalo při výběru tiskových náplní na radu našich obchodních zástupců.

 

 


 Kompletní informace o tonerech MSE naleznete v naší brožurce.

MSE brozurka


Print Partners je selektivním distributorem MSE tiskových náplní pro Českou republiku, má přes 20 let zkušeností s prodejem spotřebního materiálu. Unikátní koncept dodávek spotřebního materiálu a MSE tiskové náplně integruje i do svých Managed Print Services.


Print Partners  nabízí spoustu výhod a doplňkových služeb, jejichž přehled naleznete zde.