Pronájem tiskáren šetří čas a peníze!

IQPP foto2

Dejte peníze do svého podnikání místo do tiskáren

100 spomat proc

Pronájem tiskárny Vám umožňuje pořídit si takové zařízení, které odpovídá Vašim aktuálním potřebám, aniž byste museli do techniky vkládat hotové finanční prostředky.

Ve spojení se servisně-materiálovým zajištěním pak získáte výraznou úsporu provozních nákladů.

Servisně-materiálové zajištění šetří Váš čas a peníze

100 pece

Služba IQPrint*Premium Vám umožní hodit všechny starosti s tiskem za hlavu a kupovat si to co skutečně potřebujete – vytištěné stránky, ne tonery, válce, odpadní nádobky, náhradní díly, opravy a další produkty a služby. Naše služba je zajištěna vzdáleným monitoringem tiskáren. Díky němu víme o stroji tolik, že Vy se o něj nemusíte starat.

Provozní náklady při využití servisně-materiálové smlouvy jsou nižší, než když si zajišťujete provoz sami.  Funguje to na podobném principu, jako množstevní sleva.

IQPrint*Premium Vám přináší:

Prinosy IQP P 2
  1. SLA – garantovanou servisní odezvu po celou dobu platnosti smlouvy. Budete se tak moci spolehnout na smluvně danou dobu zahájení opravy, odstranění závady, případně poskytnutí náhradního stroje.
  2. Pravidelnou preventivní údržbu, kterou předejdeme zbytečným poruchám a jejich negativním dopadům na Váš provoz a také poklesu kvality Vašeho tisku.
  3. Automatizované dodávky tiskových náplní - zbavíte se starostí s hlídáním a objednáváním tonerů, válců, zapékacích jednotek a dalších spotřebních materiálů. Náš systém Just-In-Time zajistí, že tiskové náplně budou u Vás právě včas, aniž byste se o to museli starat.
  4. Fixní cenu stránky, která obsahuje veškeré náklady na provoz zařízení. Nečekají Vás proto žádná nemilá překvapení v podobě nečekaných oprav. Kompletní náklady můžete díky platbě za stránku jednoduše alokovat oddělením nebo uživatelům.
  5. Kvartální zprávy o využité zařízení Vám umožní dále optimalizovat Vaše tiskové prostředí.

Proč si mám vybrat právě Print Partners?

100 Proc my
  1. Nekopeme za jednu značku, ale za vás.Zajistíme dobré ceny jak pro pořízení, tak i pro provoz přímo u výrobce.
  2. Vybíráme to nejlepší - do jednoho tiskového řešení dokážeme zkombinovat to nejlepší od více výrobců
  3. Poradíme Vám s výběrem – vypracujeme porovnání několika variant tiskového řešení.
  4. Tiskové zařízení Vám v případě zájmu pronajmeme.
  5. Zpracujeme analýzu vašeho stávajícího tiskového řešení a studii optimalizace podle naší unikátní optimalizační strategie 4S Optimalizace®

 

Nechte si srovnat náklady na koupi tiskárny s jejím pronájem

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uveďte označení tiskáren, které se chystáte pořídit. Pokud chcete poradit i s výběrem tiskárny, uveďte parametry, které požadujete.Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup