banner zebra printers tmavý

Společnost Zebra je jedním z největších výrobců vysoce kvalitních termo tiskáren etiket na světě. V její nabídce najdete široké množství typů lišících se rozlišením tiskové hlavy, šířkou a rychlostí tisku pro použití v různých odvětvích - od průmyslu přes aplikace z oblasti obchodu, logistiky nebo třeba zdravotnictví. Jako autorizovaný partner tiskáren značky Zebra vám pomůžeme s výběrem vhodného zařízení pro vaše individuální potřeby.

Komplexní portfolio produktů Zebra zahrnuje:

komplexní portfolio zebra

Průmyslové tiskárny štítků

Tiskárny štítků Zebra pro průmyslové použití představují to nejlepší a nejvýkonnější. Jsou navržené pro provoz v náročných průmyslových podmínkách. Díky možnosti vzdáleného monitoringu jsme schopní se o ně plně postarat v rámci servisně-materiálového zabezpečení - služby IQPrint*.

produktova rada zebra printers2

Ideální tiskárna pro větší objemy štítků

Zebra ZT410 - Odolná průmyslová tiskárna pro trvanlivý a spolehlivý tisk v náročných podmínkách. Pokročilé funkce, RFID a podporu Zebra Link-OS. Připojení USB, síťové LAN nebo bezdrátově pomocí Bluetooth.

Klíčové parametry:

✔ Typ: Termosublimační tisk

✔ Formát: Role, štítky (max. šíře 114 mm, potisk 104 mm)

✔ Rozlišení: 203 dpi

✔ Rychlost tisku: 356 mm/s

zebra zt410

Obraťte se na nás

Pro více informací o tiskárnách ZEBRA a jejich dostupných konfiguracích se na nás obraťte pomocí formuláře níže. Brzy Vás bude kontaktovat náš specialista, který s Vámi probere detaily.

 portolio zebra printers

 

Pomůžeme Vám vybrat vhodnou tiskárnu pro Vaše potřeby

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.