Na Vanoce domu plus datart zelena

 Zelené Vánoce na zelené planetě!

Každý rok si přejeme, abychom mohli oslavit bílé Vánoce. Sněhová nadílka, snášející se vločky, saňkování na bílém prašanu...  

I kdyby nebyly Vánoce bílé, určitě budou krásné a bohaté. Také proto, že přidáváme jako dárek k nákupu MSE - tonerů jako žádných jiných i díky ekologickému přístupu k naší planetě, na výběr další dárek: kromě dárkových poukazů Benzina a Tesco si nyní můžete vybrat také poukaz Datart, za který pořídíte oblíbené vánoční dárky pro své blízké. Nebo pro sebe!

Jak získat odměnu?

Ke každé objednávce tiskových náplní MSE nad 5000 Kč bez DPH získáte dárkovou poukázku Benzina, Tesco nebo Datart v hodnotě 500 Kč podle Vašeho výběru, který prosíme uveďte v objednávce. Kolik poukázek získáte, záleží jen na výši Vaší objednávky. 

Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce uvést tento speciální kód: VanoceMSE 

 

Věděli jste, že 350 milionů prázdných tonerů
končí každý rok v zemi?

Výrobce tiskových náplní MSE sesbíral po celém světě 42,5 milionu prázdných kazet, které tím pádem neskončily v zemi jako odpad, který se rozkládá 450 - 1000 let! Podívejte se, jak pomáhá společnost Clover snížit uhlíkovou stopu až o 44 %:

Pomožte i Vy snížit uhlíkovou stopu kancelářského tisku a používejte ve svých tiskárnách všech značek tiskové náplně MSE. Aby naše Země byla i nadále zelená. 

 

               

 banner vouchery

Jak objednat?

• telefonicky - poradíme Vám se správným výběrem: 800 131 484,
 e-mailem:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
,

• e-shop: www.obchod.printpartners.cz
nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře zde:

banner vouchery

 

  Nabídka platí do 20. 12. 2019, případně do rozdání všech odměn. Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

banner vouchery

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup