na vanoce domu banner VI

 Vánoční setkání jsou nejkrásnější!

Vánoce jsou obdobím, kdy více myslíme na druhé a chceme jim udělat radost. Dárky samozřejmě potěší, ale nejvíce potěší sváteční čas strávený s Vašimi blízkými. A proto jsme pro Vás připravili odměnu k objednávce tiskových náplní MSE do tiskáren všech značek: poukázky Benzina, za které můžete koupit pohonné hmoty nebo třeba i dálniční známku, které jistě využijete, ať už pojedete za svými blízkými přes celou republiku nebo jen na druhou stranu města. 

Jak získat odměnu?

Ke každé objednávce tiskových náplní MSE nad 5000 Kč bez DPH získáte dárkovou poukázku Benzina v hodnotě 500 Kč. Kolik poukázek získáte, záleží jen na výši Vaší objednávky. 

Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce uvést tento speciální kód: VanoceMSE 

rozdělovni6

MSE - toner jako žádný jiný

Tonery MSE jsou výsledkem mimořádných investic do výzkumu a vývoje největšího světového výrobce tiskových náplní, společnosti Clover. Žádný český ani evropský výrobce takové prostředky na výzkum a vývoj nevynakládá. Výsledkem je 32 patentovaných technologií, díky kterým tiskové náplně MSE vyhovují stejným mezinárodním standardům pro kvalitu a výtěžnost tiskových náplní, jako mají originální tiskové kazety.

 

 

mse vyhody4

Akce se vztahuje výhradně na nákup tonerů MSE. Platí do rozdání všech poukazů, nejpozději však do 20. 12. 2019. Nabídka a výše odměn se může změnit. bez předchozího upozornění.

rozdělovni6

 

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup