web unik toneru 3

 

S nechtěným únikem tonerového prachu, ať už do tiskárny, na ruce nebo v podobě šmouhy na výtisku se setkalo již hodně lidí a dá se říct, že patří k největším nepříjemnostem, které Vás s laserovou tiskárnou mohou potkat. Nejen že jde špatně umýt i vyprat, ale zároveň může poškodit i Vaši tiskárnu.

Jak nejčastěji dochází k úniku tonerového prachu?

Nejčastěji dochází k úniku u neoriginálních tonerů, a to ve spojích, které drží kazetu pohromadě. Tyto spoje mají nejčastěji podobu gumových nebo kovových sponek, které však kazetu nikdy zcela neutěsní a často rezivějí nebo se zcela uvolní (jak je vidět na obrázku níže). V závislosti na množství uniklého toneru může dojít  ke zhoršení kvality tisku, případně až k poškození tiskárny. V každém případě je nutné provést servisní zásah a tiskárnu vyčistit.

Unik toneru web sponka

Jak snížit riziko sypání toneru?

Rada je jednoduchá. Používejte vždy jen tonery nejvyšší kvality, jakými jsou ty od MSE. Tento americký výrobce s historií od roku 1994 je proslulý svým inovativním přístupem řešení známých technických problémů. Tam, kde ostatní kazety svorkují, používá jako jediný vlastní patentovanou technologii ultrazvukového svařování. Tato technologie 100% utěsní všechny spoje a neposkytuje absolutně žádný prostor pro únik toneru v místě řezu. Kazeta jednoduše vypadá v kritickém místě jako originál. 

Unik toneru web ultrazvuk

  

Chci více informací o MSE

 rozdělovni6

 

Navíc za nákup tonerů MSE právě teď  získáte dvojnásobek Partner Bonusů do našeho věrnostního programu, více informací zde