800 131 484

banner vymente minoltu

Připravili jsme pro Vás 3 mimořádné nabídky kancelářských multifunkčních tiskáren HP, které jsou ekonomické a ekologické zároveň. Protože jejich náklady na barevný tisk jsou o polovinu levnější a jejich spotřeba energie je až o 73 % nižší. A to jsou vlastnosti, které jsou v dnešní době nejvyhledávanější. 

Výhodně vyměnit starou tiskárnu za novou můžete nejen u varianty A3, ale i A4. Pro výměnu tiskárny A4 Vám nabízíme naší nejoblíbenější, spolehlivou tiskárnu, které přezdíváme "Dříč".

Níže uvedené jsou základní akční ceny, které nabízíme všem zákazníkům. Pokud chcete cenu ještě nižší, řekněte si o ní!

  

A3 barevná multifunkční tiskárna pod 45 tisíc 

Gepard s OptimiDoc

A3 multifunkce se zabezpečeným tiskem 

Jaguar

          A4 černobílá tiskárna          "Dříč"

hp laserjet managed e60155dn 3gy09a ie917488

HP PageWide P77940dn

A3
Barevná multifunkce
60 str./min. tisk
50 str./min. sken,
Podavač na 100 listů
Barevný displej 20,3 cm 
0,15 Kč černobílá stránka
0,59 Kč barevná stránka
44 050 Kč nebo 1250 Kčměsíčně*
Obvyklá konfigurace. Dodáváme také s dalším příslušenstvím - zásobníky, čtečky karet, apod

HP PageWide E77650dn

A3
Barevná multifunkce
70 str./min. tisk
90 str./min. sken
Podavač na 250 listů
Barevný displej 20,3 cm 
Zabezpečený tisk HP Roam - uvolnění tisku mobilním telefonem**
0,14 Kč černobílá stránka
0,57 Kč barevná stránka
53 990 Kč nebo 1550 Kč měsíčně*/**
Obvyklá konfigurace. Dodáváme také s dalším příslušenstvím - zásobníky, finišery apod.

HP LaserJet E60155dn

A4
Černobílá tiskárna
52 str./min.
5,1 sekundy první stránka
Duplex
5000 - 35 000 stránek za měsíc 
0,14 Kč černobílá stránka
12 900 Kč nebo 450 Kč měsíčně*

 Pokud chcete ještě nižší cenu, řekněte si o ní!

Teď je ta nejlepší doba vyměnit starou tiskárnu Minolta, Xerox, Ricoh nebo jinou značku za novou tiskárnu HP s polovičními náklady na tisk, dvojnásobnou rychlostí a až 73% úsporou energie, protože naše speciální nabídka platí pouze do 31. 3. 2020. 

Všechny uvedené konfigurace jsou pouze vzorové. Rádi Vám navrhneme vhodné tiskové řešení přesně podle Vašich potřeb. Neváhejte se proto na nás prosím obrátit na zelené lince 800 131 484 nebo vyplňte jednoduchý formulář a naši speciálisté na tisk se Vám obratem ozvou. A nezapomeňte si říci o ještě nižší cenu! 

sipka

Vy tisknete, my se staráme 

Tiskárny HP PageWide Managed dodáváme pro firemní zákazníky se službou IQPrint*Premium. S využitím vzdálené správy přes internet se o tiskárnu staráme pro-aktivně - tedy tak, abyste se nemuseli starat Vy. Díky tomu není třeba se řešit docházející nebo chybějící náplně, dlouho trvající opravy zařízení či hlášení stavu počítadel, a přitom je vaše tiskárna připravena podporovat uživatele v jejich každodenních úkolech. Zkrátka s tiskárnami už nemusíte mít žádné starosti.

 

 

1. Automatizované dodávky spotřebního materiálu

doručeni 1

Spotřební materiál Vám dodáme automaticky, aniž byste jej museli hlídat a objednávat. Známe totiž stavy spotřebního materiálu i objem vašeho tisku a dokážeme tedy správně časovat dodávku spotřebního materiálu. Včasné dodání je smluvně garantované.

2. Garantované servisní zajištění

01

Služba IQPrint* vám garantuje rychlou servisní odezvu. V případě poruchy Vaší tiskárny zahajujeme opravu do 4 pracovních hodin. Závadu odstraníme během 2 dnů anebo vám poskytneme náhradní zařízení srovnatelné funkčnosti. K dispozici je vám jak on-line helpdesk, tak i technik zákaznické podpory na naší zelené lince.

 

 

3. Vzdálená diagnostika a servis tiskárny

02

Náš monitorovací systém IQPrint* dostává pravidelné informace o stavu tiskárny. V případě potřeby můžeme s využitím tzv. HP Smart Device Services vyhodnotit stav tiskárny. Díky desítkám instalovaných čidel, zjistíme na dálku případné poruchy a také to, co je způsobilo. Některé z nich odstraníme vzdáleně a na ty vyžadující fyzický zásah budeme lépe připraveni.

4. Platba za vytištěné stránky

03

Kompletní správa vaší tiskárny je zahrnuta v platbě za stránku. Díky tomuto transparentnímu systému účtování za služby se nemusíte obávat žádného neočekávaného nákladu. Při použití účtovacího systému můžete náklady adresovat jednotlivým hospodářským střediskům nebo i uživatelům. Sběr stavu počítadel probíhá automaticky přes vzdálenou správu.

sipka