fbpx

Odměna k nákup​u tonerů NASHUA Green Range

Získejte váno​ční odměny k tonerům NASHUA Green Range

K nákupu nejudržitelnějších tonerů NASHUA Green Range přibalíme voňavé vánoční koření a vy si navíc vyberte odměnu: dárkové karty na nákup nejoblíbenějších vánočních dárků!

Získejte odměny k tonerům NASHUA Green Range

Letošní rok je pro nás všechny velmi náročný jak v práci, tak i v soukromí. Řešíme firemní náklady, ceny energií i potravin. 

Vám, našim milým zákazníkům, chceme Vánoce alespoň trochu zpříjemnit. K nákupu nejudržitelnějších tonerů NASHUA Green Range nebo tonerů MSE přibalíme voňavé vánoční koření, a navíc  si  můžete vybrat odměnu:  dárkové poukazy na tradičně nejoblíbenější vánoční dárky: kosmetiku knihy nebo elektroniku, ale i mnoho dalších, například  dálniční známku na rok 2023, podle výše vašeho nákupu.

Získat nabídku

Nové odměny pro vánoční hostinu

Do vánočních svátků zbývá necelé dva týdny. Abychom Vám stihli zaslat odměny k nákupu tonerů ještě před Vánoci, objednejte tonery NASHUA Green Range do tiskáren všech značek co nejdříve. 

Nyní jsme doplnili nabídku odměn i o dárkové poukazy do obchodů s potravinami pro nákup dobrot na vánoční stůl nebo dárků pro mlsné jazýčky. 

Připravte mi nabídku

Jak získat odměnu?

K objednávce nejudržitelnějších tiskových náplní NASHUA Green Range, 100% vyrobených v EU, nebo tonerů MSE nad 6000 Kč bez DPH získáte dárkovou poukázku do obchodu podle vašeho výběru. Kolik poukázek získáte, záleží jen na výši Vaší objednávky. 

K objednávce nad 15.000 Kč bez DPH v rámci jedné faktury od nás získáte dálniční známku na rok 2023 pro osobní automobil v hodnotě 1.500 Kč.* V tomto případě musíte váš nákup po obdržení faktury registrovat ZDE. Množství dostupných známek je ovšem omezeno, s nákupem proto příliš neotálejte. 

Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce, ať už telefonicky nebo na e-shopu ITaTISK.cz v poznámce uvést speciální kód: Vánoce22 a vybranou odměnu. 

Chci nabídku tonerů

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Naši specialisté na tisk se Vám ozvou v nejkratším možném termínu.
Nelze odeslat Vaši zprávu. Prosíme, zkontrolujte odesílání a zkuste to znovu.

Vyberte si z poukázek to těchto obchodů: Baťa, Benzina, C&A, Datart, Decathlon, Desigual, Drogerie dm, Esprit, H&M, IKEA, iStyle, Klenoty Aurum, Linex, Luxor, Notino, OBI, Rossman, Rituals, Tescoma, Tchibo, Sephora, ScanQuilt, Swarovski.

Kvalita a spolehlivost náplní NASHUA Green Range

Tiskové náplně NASHUA Green Range jsou vyráběny metodou inteligentního re-engineeringu. Jsou tedy pečlivě zkontrolovány na vstupu, šetrně rozebrány a vyčištěny. Nahrazeny jsou všechny zásadní komponenty, které se podílejí na tisku, jako například optický válec. Zachováno je především tělo kazety. Výsledný produkt podléhá přísnému testování.

Všechny reman kazety NASHUA Green Range jsou vyráběné v souladu s následujícími standardy:

ISO 9001

Všechny výrobní linky na výrobu kazet NASHUA Green Range mají zaveden management jakosti, který byl certifikován nezávislou autoritou.

VÝTĚŽNOST

Výtěžnost (počet stránek vytištěných tiskovou náplní) je testována v souladu s metodami udanými ISO normou pro monochromatické a barevné kazety.

TESTOVÁNÍ

Výrobky splňují požadavky a standardy testování německé normy pro výrobu znovu-použitých tiskových náplní.

Tonery pro tiskárny značek HP, Brother, Canon, Dell, Epson, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Sharp, Toshiba, Xerox a dalších,

Více o NASHUA Green Range

Vyžádejte si individuální nabídku tiskových náplní NASHUA Green Range

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku nejudržitelnějších tonerů NASHUA Green Range na míru podle Vašich potřeb a typu tiskáren. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonní lince:  800 131 484.

:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* Nabídka platí do 23. 12. 2022 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pro nákup tiskových náplní NASHUA Green Range a tonerů MSE. Maximální hodnota poukázek na jednoho zákazníka je 6.000 Kč. Hodnota dárkové karty nebo poukázky se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést kód: Vánoce22 a výběr odměny.

Platí pouze pro dálniční známky na rok 2023 s počátkem platnosti nejpozději do 31. 3. 2023.
Pro získání dálniční známky na rok 2023 je nutné vyplnit formulář ZDE nejpozději do 5 dnů po obdržení faktury za nákup tiskových náplní NASHUA Green Range nebo tonerů MSE a uvést SPZ auta, pro které bude dálniční známka uplatněna. Zákazník musí formulář vyplnit osobně a odpovídá za správné vyplnění SPZ. Pořadatel akce společnost Print Partners není odpovědná za důsledky chyb vzniklých chybným zadáním údajů do registračního formuláře nebo v důsledků chyb na prodejním portálu dálničních známek edalnice.cz. 

Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Více informací k akcím zde