800 131 484

dalnice 2020 banner web

Na co jste se nejvíce těšili letošní vánoce?

Ať už je to vánoční cukroví, pohádky, dárečky a setkání s blízkými, určitě se těšíte i na vánoční odměnu za nákup originálního tiskového materiálu HP - na dálniční známku na rok 2020!

Nakupte originální spotřební materiál HP nebo Samsung (tonery nebo inkoustové náplně) a za každých 18 000 Kč (bez DPH) v rámci jedné faktury získáte dálniční známku na rok 2020 pro osobní automobil v hodnotě 1500 Kč.* Množství dostupných známek je ovšem omezeno, s nákupem proto příliš neotálejte.

 

rozdělovni6

 

Pro získání dálničních známek je nutné svůj nákup registrovat nejpozději do 8. 1. 2020 na této stránce. Nicméně doporučujeme nákup registrovat co nejdříve po obdržení faktury, než bude přidělený počet odměn vyčerpán. Bez platné registrace Vám nebude možné dálniční známky zaslat! 

 

 

 rozdělovni6

Proč si pořídit dálniční známku k tonerům HP od nás?

ikonky

 *Akce končí 31. 12. 2019 nebo vyčerpáním přidělených dálničních známek, podle toho, co nastane dříve. Jeden zákazník může získat max. 10 dálničních známek. Každou fakturu lze uplatnint pouze jednou. Z akce jsou vyloučeni zákazníci s SBD kontraktem (BIG DEAL) a také zákazníci využívající kontraktačních programů cMPS, pMPS a iMPS. Podmínkou získání dálniční známky je registrace nákupu nejpozději do 8. 1. 2020 na web stránce ZDE. Nabídka platí pouze do vyčerpání počtu dálničních známek, proto neváhejte a svůj nákup registrujte co nejdříve po obdržení faktury.

 rozdělovni6

 

 

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Invalid Input

Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input
Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup