fbpx

PRŮVODCE HP CARE PACK

Vaše zařízení, naše starost. 

Bezproblémový provoz firemního počítačového parku dá zabrat. Lidé automaticky očekávají, že jejich pracovní nástroje budou bez zádrhelů fungovat, vždyť na nich závisí jejich výkon. Jenže IT oddělení každé společnosti má dost práce s běžným provozem – a proto dává smysl některé úkoly už předem svěřit přímo do rukou certifikovaných specialistů na konkrétní značky.

HP Care Pack: rychlé řešení IT incidentů

Pro společnosti, jejichž počítačová flotila se skládá ze strojů značky HP, existuje skvělá servisní služba: HP Care Pack. Zjednodušeně řečeno jde o navýšení a prodloužení záruky, třeba pro vašeho nepostradatelného společníka na cesty HP ProBook 450 G8 s procesorem Intel® Core™ i5 11. generace, a to takovým způsobem, že se sami nemusíte o nic starat. 

Podle nároků, které vaše firma má, si prostě vyberete vždy ke konkrétnímu produktu konkrétní balíček, a potenciální problémy s počítači nebo tiskárnami za vás v případě potřeby okamžitě začne řešit specialista.

HP Care Pack

Věnujeme se dodávání IT zboží už roky a tak víme, jak náročné je udržovat počítačovou flotilu, donutit všechny tiskárny k bezproblémové spolupráci a uhlídat všechny myši. Máme zkušenosti s hybridními i klasickými kancelářemi se stovkami strojů nebo se sofistikovanou službou Managed Print Services. Takže se nemusíte bát svěřit nám svoje zařízení. My se o ně postaráme jako o vlastní.

Poradíme vám s výběrem IT zařízení a vhodnou službou HP Care Pack

Všechny produkty najdete v našem e-shopu ITaTISK.cz
Rádi vám poskytneme veškeré informace k produktům, které vám přivezeme a pomůžeme se zapojením. Vyplňte formulář a my se vám ozveme. Nebo rovnou zavolejte na náš Zákaznický servis na telefonní číslo 800 131 484.

Děkujeme Vám za zprávu, obratem se Vám ozveme.
Formulář se nepodařilo odeslat, prosíme, zkuste to znovu.