800 131 484

Banner MSE 41procent II

 

rozdělovni6

Až se Vás management zeptá, jak ušetříte na kancelářském tisku...

... buďte připraveni, nebo ještě lépe přijděte s vlastní iniciativou, jak za nákup tiskových náplní ušetřit 41 % nákladů, a zároveň zachovat velmi dobrou kvalitu tisku. Ideální volbou jsou unikátní tonery MSE s 3-letou zárukou, a navíc s garancí bezpečí Vaší tiskárny – pokud by toner MSE prokazatelně poškodil Vaši tiskárnu, výrobce MSE uhradí potřebný servisní zásah.

Při výrobě MSE je využíváno 34 vlastních jedinečných patentovaných technologií a výrobních procesů, jejichž výsledkem je kvalitní tisk bez nechtěných šmouh a pruhů či sypání toneru. Tedy běžných problémů levných neoriginálních tonerů. 

MSE produkty krabice

rozdělovni6

Za 3.000 Kč bez DPH v objednávce MSE získejte 200 Kč v dárkových poukazech Benzina! 

Ještě výhodněji: za 5.000 Kč bez DPH v objednávce MSE získejte 400 Kč v dárkových poukazech Benzina!

               

Chcete-li využít této nabídky, nezapomeňte v objednávce uvést následující heslo: KÓD BENZINA
Pro Vaše objednávky, dotazy a poptávky (nejen na tonery MSE) je Vám k dispozici zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484.

rozdělovni6

MSE - jediná skutečná alternativa k originálu

Tonery MSE jsou výsledkem mimořádných investic do výzkumu a vývoje největšího světového výrobce tiskových náplní, americké společnosti Clover. Žádný český ani evropský výrobce takové prostředky na výzkum a vývoj nevynakládá. Výsledkem je 34 vlastních patentovaných technologií MSE, které jsou základem tzv. inteligentního re-inženýringu tiskové náplně, s cílem poskytnout nejlepší alternativu k originálním náplním.

Zároveň tiskové náplně MSE vyhovují stejným mezinárodním standardům pro kvalitu a výtěžnost tiskových náplní, jako originální tiskové kazety. A stejně jako originální náplně disponují bezpečnostními listy.

 

MSE krabice5

    S tonery MSE získáte: 

Významnou 41 % úsporu nákladů

✔ Konec šmouhám na výtiscích

✔ Konec nižší výtěžnosti

 Konec nechtěnému úniku toneru

✔ Nadstandardní 3letou záruku

 

Více o tonerech MSE ► 

  

 

Akce platí od 21. 4. 2020 a vztahuje se výhradně na nákup tonerů MSE. Platí do rozdání všech dostupných poukázek, nejpozději však do 30. 5. 2020. Nabídka odměn i jejich výše se může měnit. Maximální hodnota odměny na 1 zákazníka v rámci akce je 4000 Kč.

 

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup