fbpx
800 131 484

PRŮVODCE MOBILNÍ KANCELÁŘ

Mobilní kancelář na letních cestách

Blíží se období, ve kterém nejspíš propadnou kouzlu hybridní práce i ti, kteří doteď spokojeně seděli v klimatizované, plně vybavené kanceláři. Ano, léto je tu, a s ním i možnost práce z instagramově atraktivních míst. Chcete si to taky zkusit, ale nevíte, jak na to?

Mobilní kancelář: co potřebujete vědět, než vyrazíte na cesty!

Práce na dovolené... to nezní jako ideální situace. Ale práce v dovolenkové destinaci – to už dává větší smysl. Chcete se podívat do zajímavých míst, ale nemáte tolik volného času? Vezměte si práci na část výletu s sebou.

Notebook pro cestovatele

Nejdůležitějším pracovním nástrojem, tedy samozřejmě až po vašem mozku, je počítač. Pro lidi v pohybu je ideální lehký a odolný notebook, který vydrží celý den práce, přežije drobné cestovní nehody a bez problémů vám umožní videohovory s kolegy. 

Pro nás je jasným vítězem na cesty HP ProBook G8 s procesorem Intel® Core™, který má spoustu užitečných funkcí. Vaše nešikovné já ocení voděodolnou podsvícenou klávesnici, sekuriťák ve vás zajásá nad zabezpečovacími funkcemi včetně čtečky otisků prstů. A na callech bude vidět díky vestavěné HD IR webkameře vaše opálení. Co se materiálu tohoto stroje týká, kombinace tvrzeného plastu a prvotřídního kovu nejen skvěle vypadá, ale taky skvěle funguje... a moc neváží. Prostě ideální společník na cesty.

HP ProBook G8 s procesorem Intel® Core™

Když na práci z cest dobře připravíte sebe i svého zaměstnavatele, je to překvapivě dobrý nápad.
Tak směle do toho a šťastnou cestu!

Poradíme vám s výběrem vybavení pro kancelář na cesty!

Všechny produkty najdete v našem e-shopu ITaTISK.cz
Rádi vám poskytneme veškeré informace k produktům, které vám přivezeme a pomůžeme se zapojením. Vyplňte formulář a my se vám ozveme. Nebo rovnou zavolejte na náš Zákaznický servis na telefonní číslo 800 131 484.

Děkujeme Vám za zprávu, obratem se Vám ozveme.
Formulář se nepodařilo odeslat, prosíme, zkuste to znovu.