fbpx
800 131 484

Přidejte se k nám

Takhle pracujeme my.
Přidáte se k nám?

S rovnými zády.
Za hranice domnělých možností.
S vášní pro službu zákazníkovi.
S myslí objevitele vstříc novým výzvám.

1993

vznikáme jako Euro Printer Recycling v Kutné Hoře

1995

měníme název na Toner Expres a zaměřujeme se na spotřební materiál

1997

stěhujeme se do Prahy

2002

po povodních stavíme firmu v podstatě od základů znovu

2009

startujeme nezávislé Managed Print Services

2013

měníme název na Print Partners

2017, 2018

stáváme se HP Partnerem roku v kategorii největší iMPS

KARIÉRA V PRINT PARTNERS

Skvělý tým, který se nebojí výzev

Jsme zvyklí překonávat limity. V tom, co děláme, chceme být nejlepší, a to vyžaduje osobní nasazení a touhu růst a rozvíjet se. Přesně takové lidi hledáme do našeho týmu.

INSIDE SALES - DMS / ECM

Hledáme kolegu s vlastností houby, který je připraven nasát osvědčenou obchodní praxi a produktové znalosti. Učit se, posouvat se, zlepšovat se.
A zužitkovat to vše v prodeji řešení digitalizace firemních procesů.

Chcete přispět digitalizaci českých firem? Jsme specialista na tisková řešení s téměř 30-letou historií a úspěšně jsme rozběhli nové služby v oblasti document managementu. Pomáháme firmám digitalizovat proces zpracování přijatých faktur, práci se smlouvami, procesy v HR oddělení nebo třeba zavádět digitální podpis.

To vše s platformou DMS/ECM řešení DocuWare, které denně používá skoro 700 000 lidí ve firmách na celém světě. Jsme první, kdo přivedl DocuWare na český trh a těší nás zájem zákazníků. Protože se to pěkně rozbíhá, potřebujeme pomoc. Hledáme Inside Sales Represenative, který našimi řešeními nadchne nové i naše stávající zákazníky.

Co bude Vaším úkolem

  • Identifikovat nové příležitosti pro prodej DMS
  • Rozvíjet příležitosti pro DMS identifikované obchodním týmem, který se specializuje na tisková řešení
  • Zpracovávat poptávky zákazníků po DMS / digitalizačních řešeních
  • Komunikovat s účastníky webinářů - zjišťovat jejich dojmy a hledat příležitosti pro prodej
  • Vést příležitosti v CRM
  • Prezentovat před-definovaná řešení - zejména řešení pro digitalizaci zpracování přijatých faktur a správu smluv
  • Kvalifikovat příležitosti pro prodej složitějších DMS řešení a kvalitně je předat senior konzultantovi
  • Učit se, učit se, učit se... abyste se mohli stát DocuWare Application Consultant / senior konzultant

Váš profil

Hledáme spíše méně zkušeného kolegu, který má chuť se učit a rozvíjet. Měl by mít následující:

  • VŠ / SŠ vzdělání - ideálně technické nebo ekonomické
  • AJ na slušné úrovni - školení, samostatné studium, komunikace s výrobcem DMS...
  • Praxi v B2B obchodě s výsledky
  • Vynikající komunikační schopnosti, pozitivní vztah k telefonu jako nástroji obchodní komunikace
  • Radost z toho, když něco předvádí - ať už on nebo offline, rozhodně "si zapíná kameru" a dokáže lidi nadchnout
  • Představu o tom, jak fungují firemní procesy ve výrobních a obchodních podnicích
  • Chuť se učit - nehledáme nikoho, kdo má pocit, že už to všechno zná

Co Vám nabízíme

  • Vynikající produkt - špička ve svém oboru
  • Formální i praktické vzdělávání v oblasti DMS/ ECM, digitalizace,...
  • Zázemí obrovské DocuWare rodiny, ve které vždy najdete radu či zkušenost k tomu, co bude zrovna stát před Vámi
  • Vyzkoušenou a fungující obchodní technologii.
  • Silný marketing - e-mail a online komunikace, která generuje leady, abyste nemuseli startovat vždy za studena
  • Vynikající technické zázemí
  • Příjemné pracovní prostředí

Adresa

Lighthouse
Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha 7

IČO: 475 475 88

Bankovní spojení: Komerční banka a.s. 14906161/0100

Společnost je zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, spisová značka C 20161.

Kontakty

Tel.: 234 003 903