fbpx
800 131 484

Získejte k originálním tonerům HP originální módní kousky!

Na co se těšíte po několika měsících lockdownu? Na pořádné nákupy s vybíráním a zkoušením těch nejnovějších módních kousků z jarní a letní kolekce. Ano, nákupy se daly vyřešit i na e-shopech, ale není lepší si všechno oblečení vyzkoušet a vybrat si to, co vám doopravdy padne? 

Získejte právě nyní k objednávce originálních tiskových náplní HP poukázky na nákupy do módních obchodů. Vybrat si můžete z vašich nejoblíbenějších obchodů: BaťaC&A, H&M, Lindex a Reserved. Pokud jste si oblíbili nákupy v e-shopech, vyberte si poukazy z e-shopů Zalando, Vivantis nebo ZOOT.  

Jak získat módní poukázky?

Objednejte originální tiskové náplně HP a za každých utracených 8 000 Kč bez DPH získejte poukázku v hodnotě 500 Kč do obchodu podle vašeho výběru. Poukázky můžete získat až do výše 2.000 Kč na jednu firmu. 

POZOR! Nezapomeňte svůj nákup registrovat nejpozději do týdne od dodání faktury,  abychom Vám mohli poslat poukazy na Vámi určenou adresu. Bez včasné registrace nákupu zaniká nárok na odměnu! Poukazy budou zaslány nejpozději do dvou týdnů po skončení akce.   

Registrovat nákup HP

Jak objednat?

  • telefonicky - poradíme Vám se správným výběrem: 800 131 484,
  • e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
  • na našem e-shopu, kde uvedete výběr poukazu do poznámky: ITaTISK.cz
  • nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře:
Chci nabídku tonerů HP

Získejte výhody originálních tiskových náplní HP

* Nabídka platí do 30. 5. 2021 nebo do rozdání všech připravených poukazů, podle toho co nastane dříve, a platí pro nákup originálních tiskových náplní značky HP. Hodnota dárkových poukazů se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. Maximálně 4 poukázky na jednoho zákazníka. 
Nabídka se nevztahuje na zákazníky s SBD kontraktem (Big Deal) a také zákazníky, kteří využívají zvýhodněných podmínek v rámci kontraktačních programů ChIPPU a SPS.
POZOR! Nezapomeňte svůj nákup registrovat do 14 dnů od dodání zboží ZDE, abychom Vám mohli poslat poukazy na Vámi určenou adresu. Bez včasné registrace nákupu zaniká nárok na odměnu!
Více informací k akcím zde

Řekněte si o nabídku originálních tiskových náplní HP

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku originálních tiskových náplní na míru. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na zákaznickou linku 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup