fbpx

Papír Multicopy ZERO

Multicopy Zero je navržený a vyráběný s maximálním ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Emise skleníkových plynů produkované při výrobě a jeho přepravou konečnému spotřebiteli jsou kompenzovány nákupem vysoce kvalitních uhlíkových kreditů (emisních povolenek).

Koupit

Zpomalte globální oteplování

Multifunkční papír vysoké kvality s certifikací CO2 (Carbon) Neutral. Velmi vhodný pro velkoobjemové kopírování s použitím duplexu, pro laserové a inkoustové tiskárny, pro barevný i černobílý tisk, Vysoká bělost, hladkost a opacita, minimální prašnost. 

Koupí jedné krabice papíru Multicopy Zero přispíváte ke kompenzaci emisí C02 vytvořených přibližně při 52km jízdě autem. 

Mimořádná péče o životní prostředí a trvalou udržitelnost je oceněna řadou obdržených certifikátů:

Certifikace šetrné výroby

Výrobek s nízkým dopadem na životní prostředí

Ekologická výroba bez použití chlóru

Dřevo pro výrobu pochází z trvale udržitelných lesů

Emise CO2 jsou plně kompenzovány

Nevybrali jste si?

Podívejte se na naši nabídku kancelářského papíru. Máte jiné požadavky na formát, gramáž či kvalitu papíru? Sdělte nám prosím několik základních informací a my pro Vás připravíme konkrétní nabídku. Případně nám zavolejte na 800 131 848 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte Vaše požadavky na papír nebo rovnou označení papíru a jeho předpokládané měsíční odběry. Pokud nyní nemáte tyto údaje připravené, můžete je probrat až s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole
,