800 131 484

Velikonocni hody banner

Velikonoční hody s tonery MSE

My v Print Partners jedeme na plno: dodáváme zboží, plníme smluvní servisní závazky, jsme připraveni řešit všechny potřeby v oblasti kancelářského tisku nebo zabezpečení techniky pro domácí kancelář. A při tom všem se jestě připravujeme na Velikonoce! Kromě toho, že Katka upekla úžasnou velikonoční vánočku, na kterou najdete recept níže, připravili jsme pro Vás poukazy do největších obchodů s potravinami, které budou na Velikonoční hody dobře zásobeny. K nákupu MSE - tonerů jako žádných jiných, získejte poukazy do prodejen Albert, Billa nebo Globus.

Neodkládejte svojí objednávku  tonerů MSE!

Možná v současné situaci zvažujete všechny firemní náklady. S tonery MSE můžete snížit náklady na tisk až o 30 % při zachování velmi dobré kvality tisku díky tzv. inteligentnímu re-inženýringu tiskové náplně, kdy jsou prázdné kazety doplněny nejmodernějšími součástkami a za využití patentovaných technologických postupů znovu naplněny.   

MSE end user flyer

Nyní navíc odměna k Vaší objednávce: poukázky ve výši 500 Kč za každých 5000 Kč (bez DPH), které odeberete ve spotřebním materiálu MSE. Vyberte si:

logo Globus podklad Logo Albert kruh Logo Billa

Čím vyšší je Vaše objednávka, tím více poukazů dostanete, a to až do hodnoty ve výši 4.000 Kč. Výběr obchodu je jen na Vás! Prosíme, uveďte do Vaší objednávky, zda si přejete dostat poukazy do obchodu Albert, Billa nebo Globus.

         

Velikonoční vánočka od Katky

Co jsem potřebovala:

0,5 kg polohrubé mouky, 100 g moučkového cukru, 1,5 dl mléka, 35 g droždí, 1 lžíce oleje, 100 g másla, rum (zbude z rozinek v něm namočených), 1 vanilkový cukr, 3 žloutky, špetka soli, rozšlehaný žloutek (na potření vánočky), mandle sekané a rozinky v rumu naložené

 

Jak jsem postupovala:

Do velké mísy jsem prosila mouku s práškovým cukrem, přidala vzešlý kvásek (do hrnku jsem rozdrobila droždí, přidala 2 lžíce vlažného mléka, 3 lžíce moučkového cukru, 2 lžíce hladké mouky, promíchala a nechala vzejít kvásek, cca 15-20 minut).

Rozšlehala jsem žloutky s mlékem, vlila do připraveného důlku v mouce, přidala olej, rozehřáté (ne horké) máslo, rum, vanilkový cukr, sůl. Promíchala, přendala na vál a dobře propracovala. Pak jsem nechala těsto poprášené hladkou moukou a přikryté utěrkou na teplém místě kynout asi tři hodiny.

Během kynutí jsem těsto převálela (správně propracované těsto je lesklé, nelepí se a vál se nemusí podsypávat). Při posledním převálení jsem přidala mandličky a rozinky, znovu řádně propracovala.

 Vánočku můžete splétat podle různých návodů, které najdete na webu, např. od Cathleen nebo podle pana Cuketky. Nebo můžete použít vánočkovou formu jako dnes já. Podkud použijete formu, nepotíráte žloutkem. Pro zručné "pletařky": upletenou vánočku opatrně přemístíte na plech s pečícím papírem, potřete žloutkem a pečete na 160 C asi 45 minut. Pokud příliš rychle zlátne, přikryjte alobalem. Cukrujte až po úplném vychladnutí. 

Katky vanocka nepecenaKatky vanocka upecenaKatky vanocka pocukrovana

 Držím Vám palce, ať se Vám vánočka povede!

 

Jak objednat tiskové náplně? 

- kontaktujte nás pomocí formuláře níže,

- volejte zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484. Stačí nám jen sdělit typ tiskárny, který používáte, a my Vám rádi poradíme s výběrem správných tiskových náplní nebo připravíme nabídku,

- nebo nakupte přímo na e-shopu Print Partners www.obchod.printpartners.cz

 

Akce platí na objednávky učiněné do 12. 4. 2020 nebo do rozdání všech odměn. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Potřebná hodnota objednávky MSE pro získání odměny je uvedena bez DPH. Maximální hodnota odměny pro jeden subjekt je 4.000 Kč v poukázkách. 

 

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Invalid Input

Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup