800 131 484

letošní vánoce 
si zasloužíme Veselé! 

Veselé Vánoce s odměnou za nákup tonerů MSE: vyberte si dárkové karty BENZINA nebo nově také dálniční známku 2021!

Získejte odměnu za nákup tonerů MSE

Konečně Ježíšek dostal Vaše dopisy s přáními pod stromeček a zjistil, že ze všeho nejvíce si přejete dálniční známku na rok 2021. A přání se na Vánoce mají plnit. Vy si tedy můžete vybrat dárek k nákupu tonerů MSE: dárkové karty Benzina nebo dálniční známku na rok 2021.

Získat nabídku

Jak si vybrat odměnu?

Ke každé objednávce tiskových náplní MSE nad 6000 Kč bez DPH získáte dárkovou kartu Benzina v hodnotě 500 Kč. Kolik poukázek získáte, záleží jen na výši Vaší objednávky. Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce uvést tento speciální kód: Jezisek2020.

Nebo si při nákupu nad 15.000 Kč bez DPH můžete vybrat jako odměnu dálniční známku na rok 2021
V tom případě zaregistrujte svůj nákup ve formuláři ZDE a nezapomeňte vyplnit a zkontrolovat SPZ auta, pro které chcete dálniční známku získat. 

Nakupujete u nás tonery MSE poprvé? 
Pak Vás rádi přivítáme dvojnásobnou odměnou. Za nákup tonerů MSE nad 6.000 Kč získáte dárkovou kartu Benzina v hodnotě 1.000 Kč!

Chci více informací o nabídce

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Naši specialisté na tisk se Vám ozvou v nejkratším možném termínu.
Nelze odeslat Vaši zprávu. Prosíme, zkontrolujte odesílání a zkuste to znovu.

Tonery MSE - nejlepší volba hned po originálu

Samostatná kvalitativní kategorie tonerů

Ani originální náplň za nejvyšší cenu, ani běžná renovovaná či alternativní kazeta, kterých je na trhu spousta. A už vůbec ne čínský klon. Tonerové kazety MSE tvoří samostatnou kvalitativní kategorii tiskových náplní vyráběných technologií Intelligent Reingeneering. Na 4 desítky vlastních patentovaných technologií spolehlivě eliminují nejčastější problémy, se kterými se můžete setkat u běžných neoriginálních tonerů:

  1. konec šmouhám na výtiscích
  2. konec nižší výtěžnosti,
  3. konec nechtěnému úniku toneru ,
  4. nadstandardní 3letou záruku na toner i tiskárnu,
Více o značce MSE

Tonery pro tiskárny značek HP, Brother, Canon, Dell, Epson, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Sharp, Toshiba, Xerox a dalších,

Zobrazit reference

Vyžádejte si individuální nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku MSE - tonerů jako žádných jiných, na míru podle Vašich potřeb a typu tiskáren. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonní lince: 800 131 484.

:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* Nabídka platí do 24. 12. 2020 nebo do rozdání všech připravených dárkových karet, poukazů nebo dálničních známek a platí pouze pro nákup tiskových náplní značky MSE. Maximální hodnota odměn na jednoho zákazníka je 4.000 Kč. Hodnota dárkové karty, poukazu nebo dálničních známek se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. Nicméně, za nákup lze získat pouze jednu z odměn podle výběru zákazníka: dárkové karty nebo dálniční známku.  Pro získání odměny ve formě dárkové karty nebo poukazu k nákupu je nutné v objednávce uvést kód: Jezisek2020. Bez uvedení kódu nebude odměna vydána. 
Pro získání dálniční známky na rok 2021 je nutné vyplnit formulář ZDE a uvést SPZ auta, pro které bude dálniční známka uplatněna. Zákazník musí formulář vyplnit osobně a zodpovídá za správné vyplnění SPZ. Pokud zákazník nevyplní formulář osobně, nemůže získat odměnu. Společnost Print Partners, s.r.o. nezodpovídá za žádné škody vzniklé chybným vyplněním SPZ zákazníkem ve formuláři nebo za škody vzniklé ve spojitosti se správou a funkcí e-shopu pro nákup dálničních známek www.edalnice.cz. Na odměnu ve formě dálniční známky se nevztahuje nabídka dvojnásobné odměny pro nového zákazníka nakupujícího MSE. 
Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Odměny nejsou právně vymahatelné. Více informací k akcím naleznete zde