Aktuality

Ještě více dárkových poukázek k MSE!

aktualita mse podzimni satnik 2018Celé září získáte za nákup tonerů MSE poukázky na Vaše nákupy v nejoblíbenějších módních obchodech.

Prohlédněte si seznam obchodů ZDE.

Od 1. 10. měníme adresu!

aktualita zmena adresy2Od října nás najdete na nové adrese v budově Lighthouse Tower v ul. Jankovcova 1569/2c v Praze 7 Holešovicích. 

Podívat se na mapu můžete ZDE.

Nové číslo Print Partners Revue

aktualita PPR7V sedmém čísle Print Partners Revue se mimo jiné ohlížíme v přehledné časové ose za 25letou historií firmy.

Prolistovat časopis si můžete ZDE.

 

Vykoupíme Vaše prázdné tonery

aktualita výkup tonerůVýrazně jsme rozšířili počet vykupova-ných originál-ních tonerů, za které můžete nyní získat až 120 Kč/ks.

Více informací o výkupu tonerů najdete ZDE.

Kapesní tiskárna HP Sprocket jako dárek!

aktualita sprocket ukončenoPři uzavření smlouvy IQ*Print Premium k zařízení HP PageWide 77760z obdržíte tiskárnu stvořenou pro mobilní tisk.

Více informací o akci se dozvíte zde.

Při uzavření smlouvy IQ*Print Premium k zařízení HP PageWide 77760z na 4 roky obdržíte tiskárnu 

Vyrazte na nákupy s tonery MSE!

aktualita mse vanoce tesco ukoncenoK objednávce spolehlivých tonerů MSE získáte poukázky do obchodů s vybranými delikatesami. Odměňte se za správnou volbu.

Více informací o akci se dozvíte zde.

Rozdáváme radost za 50 000 Kč!

aktualita tchibo ukoncenoK objednávce tiskových náplní všech značek rozdáváme poukázky do obchodů Tchibo. Udělejte si radost od kávy, přes oblečení až po vybavení do bytu.

Více informací o akci se dozvíte zde.

Šesté vydání časopisu Print Partners Revue

aktualita seste cislo PPRHlavním tématem dalšího vydání Print Partners Revue je revoluční portfolio A3 tiskáren od HP. Obsahuje ovšem i řadu dalších zajímavých informací.

Prolistovat si virtuálním číslem můžete zde.

Tradiční letní akce je zpět!

aktuality letni osvezeni ukonceniJiž od roku 1998 se staráme o Vaše letní osvěžení! I letos získáte za objednávky tiskových náplní zmrzliny a nápoje dle vlastního výběru.
Více informací najdete 
zde.

Rozdáváme poukázky na módní oblečení k MSE

aktualita mse novy satnik ukoncenoDo 15. 10. 2017 získáte za nákup tonerů MSE poukázky na Vaše nákupy v nejoblíbenějších módních obchodech. 

Seznam všech obchodů naleznete zde.

 

Až 2700 Kč zpět k vybraným tonerům HP!

aktualita hp cashbackSe službou cashback získáte peníze zpět za koupi vybraných multibalení tonerů HP. Užijte si mimořádnou kvalitu a spolehlivost.

Více informací najdete 
zde.

Přečtěte si páté číslo časopisu Print Partners Revue!

PPR5Páté vydání našeho časopisu je věnováno novým tiskárnám a revoluční technologii HP PageWide, najdete v něm ale mnohem více!

Časopis si můžete přečíst zde.