Aktuality

Jsme na nové adrese!

aktualita zmena adresy2Od října nás najdete na nové adrese v budově Lighthouse Tower v ul. Jankovcova 1569/2c v Praze 7 Holešovicích. 

Podívat se na mapu můžete ZDE.

Dárkové poukázky k tonerům MSE

aktualita mse home sweet home ukončenoK objednávce spolehlivých tonerů MSE teď získáte poukázky do obchodů jako IKEA, Kika, Neo Luxor a další.

Vše o akci se dozvíte ZDE.

Dálniční známky k tonerům HP!

aktualita hp dalnice ukoncenoZískejte až 10 dálničních známek na rok 2019! Nakupte laserové tonery od HP a za každých 18 000 Kč získáte jednu známku.
Vše o akci se dozvíte ZDE.

Jaké bylo čtvrtstoletí Print Partners

aktualita svatomartinskeV roce 2018 jsme oslavili 25 let od založení naší firmy. Podívejte se na všechny nejvýznamnější okamžiky.

Video je dostupné ZDE.

Nové číslo Print Partners Revue

aktualita PPR7V sedmém čísle Print Partners Revue se mimo jiné ohlížíme v přehledné časové ose za 25letou historií firmy.

Prolistovat časopis si můžete ZDE.

 

Vykoupíme Vaše prázdné tonery

aktualita výkup tonerůVýrazně jsme rozšířili počet vykupova-ných originál-ních tonerů, za které můžete nyní získat až 120 Kč/ks.

Více informací o výkupu tonerů najdete ZDE.

Kapesní tiskárna HP Sprocket jako dárek!

aktualita sprocket ukončenoPři uzavření smlouvy IQ*Print Premium k zařízení HP PageWide 77760z obdržíte tiskárnu stvořenou pro mobilní tisk.

Více informací o akci se dozvíte zde.

Při uzavření smlouvy IQ*Print Premium k zařízení HP PageWide 77760z na 4 roky obdržíte tiskárnu 

Vyrazte na nákupy s tonery MSE!

aktualita mse vanoce tesco ukoncenoK objednávce spolehlivých tonerů MSE získáte poukázky do obchodů s vybranými delikatesami. Odměňte se za správnou volbu.

Více informací o akci se dozvíte zde.

Rozdáváme radost za 50 000 Kč!

aktualita tchibo ukoncenoK objednávce tiskových náplní všech značek rozdáváme poukázky do obchodů Tchibo. Udělejte si radost od kávy, přes oblečení až po vybavení do bytu.

Více informací o akci se dozvíte zde.

Poukázky OMV nebo CCS k orig. HP

aktualita hp omv ccsZískejte k obj. orig. tonerů HP dárkové poukázky na pohonné hmoty. Za každých 8000 Kč bez DPH můžete získat 500 Kč do OMV nebo CCS kartu.

Více informací se dozvíte ZDE.

Osvěžovna 2019 je tady!

aktualita hp omv ccsK objednávkám tiskových náplní všech značek získáte do konce prázdnin zmrzliny nebo oblíbené nápoje!

Více informací se dozvíte ZDE.

Šesté vydání časopisu Print Partners Revue

aktualita seste cislo PPRHlavním tématem dalšího vydání Print Partners Revue je revoluční portfolio A3 tiskáren od HP. Obsahuje ovšem i řadu dalších zajímavých informací.

Prolistovat si virtuálním číslem můžete zde.