banner multicopy

Zpomalte globální oteplování

Multicopy Zero je víceúčelový papír vysoké kvality vhodný pro všechna kancelářská zařízení. Je navržený a vyráběný s maximálním ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Emise skleníkových plynů produkované při výrobě a jeho přepravou konečnému spotřebiteli jsou kompenzovány nákupem vysoce kvalitních uhlíkových kreditů (emisních povolenek).

 

Přispějte ke snížení emisí CO2

kompenzace kredity

Koupí jedné krabice papírů Multicopy Zero snížíte dopad na životní prostředí o 6,375 kg CO2, což je ekvivalent jízdy vozem na vzdálenost přibližně 52 km. Používáním Multicopy Zero se tak podílíte na ochraně životního prostředí, snížení skleníkového efektu a zpomalování globálního oteplování.

 

Multicopy ZERO

Prémiový papír s certifikací CO2 (Carbon) NEUTRAL.

Zářivě bílý papír nejvyšší kvality, při jehož výrobě je aplikována technologie ColorLok®. Výsledkem je speciální povrch papíru, který významně zkvalitňuje potisk. Barvy rychle schnou, jsou zářivější, černá barva je sytější. Díky certifikaci CONeutral je nepostradatelný pro všechny kanceláře a firmy, které chtějí deklarovat svůj příspěvek ke snižování emisí skleníkových plynů.

>>Objednat Multicopy ZERO<<

multicopy ZERO novinka

 

Papír šetrný k životnímu prostředí

Přibližně 95 % energie potřebné pro výrobu pochází z biopaliv a zbytek je z klimaticky neutrálních zdrojů. Potřebné dřevo má původ v trvale udržitelných lesích, které nejsou vzdáleny více než 100 km od zpracovatelského závodu. Tím jsou minimalizovány emise spojené s dopravou. Za každý pokácený strom navíc výrobce vysadí dva až tři nové.

 

krabice multicopy zero

Přínosy Multicopy Zero:

  • Skvělá kombinace mimořádně kvalitního papíru a ekologické udržitelnosti
  • Carbon Neutral - emise z výroby a distribuce jsou plně kompenzovány
  • Bezchybná a konzistentní kvalita tisku
  • Výroba plně bez použití chlóru (TCF)
  • 100% recyklovatelný obalový materiál

 

Mimořádná péče o životní prostředí a trvalou udržitelnost je oceněna řadou obdržených certifikátů:

ecolabel nordic ecolabel fsc tfc co2 neutral

EU Ecolabel

Výrobek s nízkým dopadem na živ. pros.

Nordic Ecolabel

Certifikace šetrné výroby

FSC

Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů

TFC

Ekologická výroba bez použití chlóru

Kompenzace emisí

Emise CO2 jsou plně kompenzovány

 

Nevybrali jste si?

Podívejte se na naši nabídku kancelářského papíru. Máte jiné požadavky na formát, gramáž či kvalitu papíru? Sdělte nám prosím několik základních informací a my pro Vás připravíme konkrétní nabídku. Případně se vám ozve náš specialista, aby se doptal na detaily.

 

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uveďte Vaše požadavky na papír nebo rovnou označení papíru a jeho předpokládané měsíční odběry. Pokud nyní nemáte tyto údaje připravené, můžete je probrat až s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.