Možnost vracet tiskové kazety až 6 měsíců

Může se vám stát, že si chybně objednáte tiskovou kazetu nebo zjistíte, že máte v zásobě tiskové náplně pro zařízení, které již bylo vyřazeno z provozu. Print Partners vám v takovém případě nabízí vrácení peněz za vybrané nepoužité a nerozbalené tiskové kazety až 6 měsíců po jejich nákupu!

Zboží musí být vráceno v originálním neporušeném balení s dokladem o nákupu. Tato garance se týká všech tiskových náplní HP. Ostatní položky od Vás rádi vezmeme zpět po předchozím posouzení. V případě, že chcete vrátit jakékoliv zboží, obraťte se prosím na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde uveďte číslo faktury, kterou jste zboží zakoupili, typ zboží a počet kusů. Vaši žádost posoudíme a nejpozději do dvou pracovních dnů Vám dáme vědět za jakých podmínek zboží můžeme či nemůžeme vzít zpět.

Kazety, které můžeme vzít zpět musí být v bezvadném stavu, neporušeném obalu a u inkoustových kazet je nutné, aby expirace na obalu výrobku nebyla kratší něž 6 měsíců.

Zboží, které můžeme vzít zpět musí být nakoupeno od Print Partners, na kazety nakoupené od jiných firem se možnost vrácení nevztahuje!