Banner kava 970 1

 

Pohoda ve Vaší kanceláři s kávou od nás!

Od 1. října, kdy slavíme Mezinárodní den kávy, po celý měsíc můžete získat výběrovou kávu z pražírny mamacoffee jako dárek k nákupu ať už originálních nebo alternativních tiskových náplní pro tiskárny všech značek. Kávu pro Vás vybrali, dovezli a upražili v jedné z nejlepších pražíren kávy mamacoffee. Na doporučení jejích baristů jsme pro Vás vybrali:  

Banner kaficka bez pozadi2

Nezapomeňte v objednávce uvést speciální kód: KAVA

rozdělovni6

Čím více nakoupíte, tím více kávy získáte!

K Vaší zásilce tiskových náplní přibalíme výběr složený z nejlepších káv podle výše objednávky. Pokud koupíte tiskové náplně MSE, přispějeme k Vaší pohodě v kanceláři dvakrát a zašleme Vám dvojnásobné množství kávy v dvojnásobné hodnotě. To je dobrý důvod vyzkoušet MSE, že? Podívejte se, jaké množství kávy získáte:

 

tabulka 2

 

Bonus porcelan 970b

Pro získání dárku k Vaší 1. objednávce je nutné uvést kód: 1. KAVA

rozdělovni6

Co je to MSE?

Tiskové náplně MSE vyrábí řadou unikátních technologických procesů americká firma Clover. Jejich nákupem získáte jedinou alternativu k originálním tiskovým náplním a zároveň úsporu nákladů až 30 %. Navíc k výrobkům MSE obdržíte prodlouženou tříletou záruku vztahující se nejen na toner, ale rovněž i na Vaši tiskárnu.

 

9 duvodu 970

 Chci vědět více o MSE 

 

Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře zde nebo volejte zdarma na telefonní číslo: 800 131 484.

 

 

Nabídka platí od 1. 10. do 30. 10. 2019, případně do rozdání všech odměn. Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

rozdělovni6

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:

Invalid Input
Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.Invalid Input
Zaškrtněte, pokud máte zájem objenávat tonery formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb..Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole
Neprošli jsme anti-spamovou ochranou. Zapněte si prosím Javascipt.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup