fbpx

HP LaseJet Managed 700 a 800

Představujeme nové tiskárny
HP LaserJet Managed řady 700 a 800

Nové tiskárny HP LaserJet Managed řady 700 a 800 jsou nejen   nejkrásnější díky svému designu a barvě, ale jsou výjimečné svým výkonem

Nové tiskárny 
HP LaserJet Managed 700 a 800

Zveme vás na setkání s naší novou tiskárnou HP Color LaserJet e877z.

A také na šálek dobré kávy, jak jinak než modré. V kávovaru máme připravenou famózní kávu Blue Jamaica. 

Prosíme, zanechte nám kontakt a my Vám zavoláme a domluvíme termín návštěvy.  

Děkujeme Vám! Obratem se Vám ozveme.
Bohužel se formulář neodeslal. Prosím, zkuste to ještě jednou.

Se čtyřjádrovým procesorem navrženým pro HP, který nabízí špičkovou rychlost tisku, skenování i kopírování a maximální dobu provozu, zvládnete udělat více práce rychleji. 
Přizpůsobená řešení v zařízení a připojení ke cloudu vám pomohou optimalizovat práci a nabídnou flexibilitu zaměstnancům. 
HP Wolf Enterprise Security poskytuje nejzabezpečenější tisk na světě díky špičkovému vícevrstvému samoopravnému zabezpečení, které zajišťuje ochranu, rozpoznání a přizpůsobení se novým hrozbám. Předcházíme problémům a podporujeme tak bezproblémový chod vaší firmy. 
Šetřete zdroje díky energeticky úspornému tisku, který splňuje standardy EPEAT Gold, Blue Angel a Energy Star . Podporujeme cíl společnosti HP dosáhnout uhlíkové neutrality a plně udržitelné ekonomiky.

Podpořte maximální produktivitu

  • Spolehněte se na nevídanou rychlost a výkon díky naší technologii bleskového oboustranného skenování, které dosahuje rychlosti 300 obr./min.
  • Pracujte rychleji a nepřetržitě díky technologii zpětného chodu a opakování, která dokáže automaticky rozpoznat a vyřešit problém s vícenásobným podáváním. 
  • Skenujte a digitalizujte snadno text z dokumentů s vysokou přesností pomocí softwaru OCR a zvyšte produktivitu pomocí volitelné akcelerační karty.
  • Ušetřete čas snadným jednorázovým skenováním a odesíláním obsahu do více umístění pomocí přizpůsobených zkratek vytvořených pro eliminaci kroků a zvýšení přesnosti.
Domluvit si představení tiskárny

Tiskárny HP LaserJet Managed se službou Managed Print Servises

Abyste mohli efektivně podporovat růst firmy, potřebuje kapacity na podstatnější úkoly, než je údržba a správa tiskáren. Zajištění tiskových služeb přitom patří mezi úkoly, které můžete snadno outsourcovat. Managed Print Services vycházejí firmu levněji, zajišťují optimální kondici tiskového parku a šetří vám čas i nervy.

Vy tiskněte, my se postaráme o vše ostatní

Vaše tiskárny dodáme, nastavíme a zajistíme, aby byly neustále připravené tisknout. Díky vzdálenému monitoringu a správě běží vše automaticky – starost o tiskárny tak můžete zcela pustit z hlavy.

VÍCE O MPS

Úspora až 30 % na tiskových technologiích

MPS představují dlouhodobě nejefektivnější řešení tisku. Pro tiskárny pod správou nabízejí výrobci levnější, běžně nedostupný spotřební materiál. Navíc platíte jen za vytištěné stránky, bez nutnosti vázat finance v tonerech.

VÍCE O MPS

Vybíráme nejvhodnější řešení pro vaši situaci 

Využijte naší nezávislosti. Nejsme zástupci jedné značky, vždy proto hájíme vaše zájmy a potřeby. Zavedení MPS neznamená nutnost koupit nové stroje, navíc pod ně umíme převzít třeba jen vybrané tiskárny.

VÍCE O MPS

Poraďte se s našimi specialisty na tiskové řešení!

Pomůžeme Vám vybrat ty správné tiskárny a správné služby pro individuální potřeby Vaší firmy tak, aby Vám řešení od nás přineslo úsporu času, práce a peněz.
Napište nám prosím, jaké jsou Vaše potřeby a jak Vám můžeme pomoc. Naši MPS konzultanti Vás budou kontaktovat s konkrétními řešeními nebo pro hlubší analýzu Vaší potřeby. 
Případně nám prostě rovnou zavolejte na náš Zákaznický servis na telefonním čísle 800 131 484, nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Neplatný vstup

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole