fbpx

ANALÝZY A OPTIMALIZACE

Čísla místo dojmů. Zjistěte, kolik vás stojí tisk a jak jej zefektivnit

Jen každá desátá firma umí vyčíslit své náklady na tisk. A ještě méně jich tiskne opravdu efektivně. Získejte během pár dní detailní přehled o vaší situaci, který vám pomůže dělat dobrá rozhodnutí.

Nejde o to dělat revoluci

Optimalizace tisku dokáže snížit tiskové náklady o desítky procent. Konkrétní kroky navrhujeme vždy po důkladném zvážení vašich potřeb a možností. Smyslem není vyměnit do dvou měsíců všechny stroje, ale nastavit jízdní řád na několik let dopředu tak, aby vše běželo hladce a při rozumných nákladech.

4S Optimalizace®

4S - to jsou správná zařízení, na správných místech, ve správném počtu, správně používaná. Optimalizaci zajistíme od vstupních analýz přes dodávku zvolených strojů až po školení vašich administrátorů či zaměstnanců. Máme pro to potřebné know-how, technologie a bohaté zkušenosti. 

O analýze a optimalizaci - blog

QuickView® Analýza

Zjistěte za dva až čtyři týdny, jak na tom s tiskovými náklady jste a kde máte největší příležitost ušetřit. Na základě dat z reálného využívání tiskáren zjistíme provozní náklady, vytíženost jednotlivých tiskáren i návyky uživatelů. Na základě této rychlé analýzy navrhneme možná opatření. 

Vzorová QuickView analýza

Konzultace pro výběrové řízení

Buďte si jistí, že se vám do výběrového řízení na dodávku tiskových služeb přihlásí jen relevantní kandidáti. Nabízíme nezávislou konzultaci a zhotovení analýzy, kterou můžete použít jako podklad pro výběrové řízení.                    

Případová studie MPO
Nezávazně poptat

Jak naše analýzy a návrhy tiskových řešení pomohly zákazníkům

Analýza tiskového prostředí a jeho nákladů společnosti Print Partners, s.r.o. ve Statním zdravotním ústavu prokázala prostor pro úsporu v řádu desítek procent. Návrh tiskového řešení pro vybraná pracoviště vytýčil cestu k centrálně spravovanému, zabezpečenému a ekonomickému tisku s využitím moderních a inovativních  technologií více výrobců.

Ing. Tomáš Adamják

náměstek pro ekonomickou činnosta zástupce ředitele

Spolupráce se společností Print Partners naplnila očekávání, se kterými jsme do studie stávajícího stavu a možné optimalizace vstupovali. Setkali jsme se s profesionálním zvládnutím našeho zadání a věříme, že navržené řešení přinese očekávané benefity. Potvrdil se také náš předpoklad, že oddělení optimalizace tiskového prostředí od vlastní realizace této optimalizace vede k objektivnějšímu výsledku.

Ing. Miloslav Marčan

ředitel odboru informatiky Ministerstva průmyslu a obchodu ČR

Případová studie Ministerstvo průmyslu a obchodu
Poptat

Další služby

Tiskněte bez
starostí

Externí správa tisku šetří nejen kapacity vašeho IT oddělení, ale také provozní náklady na tisk. Zbavte se starostí s nákupem tonerů, objednávkami servisu a řešením potíží. Prostě jen tiskněte.

MPS

Hledáte správnou tiskárnu

Snaha vyznat se na tiskovém trhu může lehce způsobit bolehlav. Pomáháme vám najít nejlepší řešení s ohledem na potřeby vaší firmy. Rádi se postaráme o dlouhodobý rozvoj vašeho tiskového parku.

Tisková řešení

Zlepšete management dokumentů

S pomocí softwarových nástrojů vám pomáháme zefektivnit procesy oběhu firemních dokumentů – a šetřit tak vaše personální kapacity.

Dokumentová řešení

Poptejte analýzu stávajícího tiskového prostředí a/nebo návrh optimalizace tiskového řešení

Analýzu a návrh optimalizace tiskového prostředí můžeme pro naše zákazníky provést zcela zdarma. 
Nejste-li doposud naším zákazníkem, záleží na rozsahu a účelu studie. Pokud potřebujete zadání pro vaši veřejnou zakázku, můžeme pro vás realizovat nezávislou (placenou) konzultaci a zavázat se zdržení se účasti v soutěži o navazující veřejnou zakázku. Možností je více. Pojďte je probrat. 

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole
,