fbpx

EKOLOGICKÝ TISK

Budoucnost hledí na nás

NASHUA Green Range jsou tiskové náplně 100 % vyráběné znovu-použitím.
100 % Made in EU - od nejlepších evropských výrobců.
V ČR exkluzivně distribuuje SimplyUp Group.

Představujeme:

Nejudržitelnější tiskové náplně

My v SimplyUp vždy hledáme ta nejlepší řešení pro tiskové potřeby našich zákazníků. Víme, že i když je náš svět čím dál tím více digitální, tisk je stále důležitý. 45 % lidí pracujících v době nuceného lockdownu v home office uvedlo, že vedle kolegů a čerstvé kávy jim doma chyběla právě tiskárna. Víme ale také, že jsme odpovědní za budoucnost naší planety. A proto přinášíme exkluzivně do České republiky nejudržitelnější tiskové náplně NASHUA Green Range.  Kazety, které pro Vás vybrali a otestovali odborníci značky s více jak 170-letou historií. 

Znovu použité, v souladu s evropským plánem pro cirkulární ekonomiku dnes i v budoucnu, s tradicí a zárukou kvality a bezpečí.

100 % 
znovu-použité

Všechny kazety NASHUA Green Range jsou vyráběny z použité tiskové náplně, tedy v souladu s principy cirkulární ekonomiky, metodou inteligentního re-engineeringu.

Proč je to důležité

100 % 
vyrobeno v EU

Všechny kazety NASHUA Green Range jsou vyráběny v EU. V souladu s evropskou legislativou. Tedy s respektem a úctou ke zdraví, lidským právům, rovným příležitostem, intelektuálnímu vlastnictví a dalším hodnotám pro naši civilizaci zásadním. Navíc s nižší uhlíkovou stopou pramenící z přepravy zboží.

V čem je rozdíl

173 let zkušeností

Historie NASHUA sahá do roku 1849, kdy se v její továrně vyráběly karty a kartony. Od 60. let 20. století se pak angažovala v rozvíjejícím se odvětví fotokopírování. V 90. letech se NASHUA stala největším nezávislým výrobcem tonerů a vývojnic pro tiskárny a kopírky. 

Více o historii

Doživotní záruka kvality  

Všechny NASHUA Green Range produkty mají doživotní záruky kvality a také bezpečnosti Vaší tiskárny. Pokud by se prokázala souvislost mezi závadou Vaši tiskárny a použitím kazety NASHUA, na vlastní náklady tiskárnu opravíme nebo nahradíme. .

Certifikáty kvality
pošlete mi ceník

Znovu-použití je udržitelnější než recyklace

Recyklovat tiskovou náplň znamená redukovat ji zpět na elementární hodnotu, základní surovinu. A z ní pak vyrobit zcela novou tiskovou náplň. Toto je velmi energeticky náročné. Recyklace také redukuje investovaný lidský kapitál a finanční zdroje.

 Evropská unie preferuje znovu-použití výrobku a design nových produktů, který umožňuje opakované použití.

Nashua tiskové náplně jsou vyráběny znovu-použitím v EU. Jsou tedy v souladu s aktuální i chystanou legislativou, která zpřísní podmínky uvádění tiskových náplní na evropský trh v zájmu udržitelnosti.

Špičková kvalita a garantovaná zdravotní nezávadnost

V SimplyUp jsme několik měsíců hledali nejlepší řešení tiskových potřeb našich zákazníků. Nenašli jsme nejlepší kazetu na světě, našli jsme něco mnohem lepšího! No, někoho. Našli jsme odborníky s letitými zkušenostmi v oboru kancelářských tiskových zařízení, kteří otestovali tisíce produktů a značek z celého světa a vybrali ta nejlepší řešení pro různé tiskové potřeby a různé tiskárny. Tyto pečlivě vybrané produkty shromáždili pod jednou značkou, která zajišťuje vysokou kvalitu, hospodárnost, udržitelnost a nejlepší hodnotu za peníze našich zákazníků. Tou značkou je NASHUA.

Chci ceník / více informací

Jak objednat tonery

  • telefonicky - poradíme Vám se správným výběrem: 800 131 484
  • e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • e-shop: https://eshop.simplyup.cz/
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Prosíme opravte chyby a zkuste to znovu.