fbpx

VÝKUP TONERŮ

Výkup tonerů, inkoustů a ostatních prázdných tiskových náplní v Praze a celé ČR

Prázdné tiskové náplně z kancelářských tiskáren nepatří do komunálního odpadu. Postaráme se o jejich ekologickou likvidaci a za některé vám dokonce zaplatíme. 

Získat ceník výkupu

Jak to funguje?

Pokud jste náš zákazník

Prázdné tiskové náplně vykupujeme a ekologicky likvidujeme především pro naše zákazníky. V tomto případě se postaráme o všechny vaše prázdné tiskové náplně, ať se jedná o originální, neoriginální, zakoupené u nás nebo jinde. Za některé prázdné kazety vám zaplatíme. Jiné pouze ekologicky zlikvidujeme.

Pokud nejste náš zákazník

Pokud našimi zákazníky nejste - tedy nemáte s námi žádnou uzavřenou smlouvu a nenakupovali jste od nás žádné zboží a služby v uplynulých 12 měsících, vykoupíme (ekologicky zlikvidujeme) vaše prázdné kazety pokud mezi nim je minimálně 50 % originálních tiskových náplní HP, Proč to tak je? Zpracování prázdných kazet je prostorově a časově náročné a naše kapacity jsou limitované.

Objednání výkupu prázdných kazet

Výkup prázdných kazet můžete domluvit s naším Zákaznickým servisem na telefonním čísle 800 131 484.

Doprava kazet

V Praze zajišťujeme výkup formou pick-upu kurýrem nebo PPL. Konkrétní způsob vyzvednutí prázdných kazet domluvíte s naším operátorem Zákaznického servisu.

Mimo Prahu zajišťujeme svoz prázdných kazet ve spolupráci s přepravní společností PPL. 

Příprava kazet pro kurýry nebo PPL

Prázdné kazety prosím sbalte do co nejmenšího počtu balíků. Vložte je například do velké krabice, nebo je spojte lepicí páskou či strečovou fólií. Vyzvednutí prázdných kazet objednává SimplyUp Group a řidič PPL k vám přijede s přepravní etiketou. 

Cena přepravy

V Praze vám zdarma odvezeme třeba i jednu prázdnou kazetu, pokud bude vaše objednávka spojena s dodáním nového zboží.

V ostatních případech, a zejména mimo Prahu, zajistíme dopravu zdarma pokud budete mít 5 a více prázdných tonerů HP a nebo 15 jakýchkoliv tiskových náplní. 

Osobní doručení prázdných kazet

Prázdné kazety nám můžete rovněž doručit osobně, je-li to tak pro vás pohodlnější. Pozor, prázdné tiskové náplně nevozte na adresu sídla společnosti (Jankovcova 1569/2c), ale výhradně do skladu společnosti. Přesnou adresu doručení prázdných kazet Vám sdělí náš zákaznický servis, který s vámi domluví i čas doručení. 

Jak Vám zaplatíme

Za prázdné kazety nikdy neplatíme na místě jejich vyzvednutí (kurýr, řidič PPL). Převzetí prázdných kazet vám vždy potvrdíme tzv. kreditním lístkem. A to v případě převzetí prázdných kazet našim řidičem přímo na místě. V případě přepravy prázdných kazet kurýrem nebo PPL až následně - do 10ti dnů od jejich přijetí. Kreditní lístek potvrzuje převzetí prázdných kazet k ekologické likvidaci a hodnotu prázdných kazet, pokud se jedná o náplně, za které platíme podle aktuálního výkupního ceníku. Hodnotu kreditního lístku pak můžete využít jedním z následujících způsobu:

1. Sleva 
Hodnotu kreditního lístku si necháte odečíst jako slevu na vašem příštím nákupu. Stačí, když uvedete číslo kreditního lístku ve Vaší objednávce - ústně, v emailu nebo v eshopu. 

2. Proplacení na účet
Kreditní lístek si můžete nechat proplatit. Můžete nám buď vystavit fakturu, na které uvedete "dodané prázdné tiskové náplně dle kreditního lístku č. xxxx". A nebo nám pošlete písemnou žádost o proplacení kreditního lístku. Uveďte číslo kreditního lístku, komu má být proplacen a číslo účtu. Žádosti o proplacení směrujte prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3. Partner Bonus
Hodnotu kreditního lístku můžete rovněž směnit za Partner Bonusy v rámci našeho věrnostního programu a to v poměru 10 Kč na kreditním lístku = 1 Partner Bonus. Žádost o směnu kreditního lístku na Partner Bonusy prosím směrujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Chci ceník výkupu

Žádná náplň nekončí v komunálním odpadu!

HP Planet Partners program

Prázdné tiskové náplně HP zpracováváme v programu HP Planet Partners. Kazety jsou rozebrány na základní materiály. Plast je spolu s dalším plastovým odpadem - lahvemi a ramínky recyklován a použit k výrobě nových tiskových náplní. 

Výroba alternativních kazet

Část prázdných tiskových náplní je využita k výrobě renovovaných tiskových náplní. Ušetří se tak tisíce tun plastu a dalšího odpadu.

Ekologická likvidace

Prázdné tiskové náplně, které nemůžeme zpracovat jinak, předáváme k ekologické likvidaci certifikovaným specialistům na odpady, zejména společnosti REMA.

Vyžádejte si ceník výkupu prázdných kazet

Zjistěte kolik Vám za prázdné kazety zaplatíme. Nebo nám zavolejte na telefonní číslo 800 131 484 a domluvte si rovnou realizaci výkupu kazet.

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Zadejte správný email

Neplatný vstup

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole