fbpx

Věrnostní program Partner Bonus

SimplyUp Group odměňuje své zákazníky za využívání celé škály svých služeb.  Na rozdíl od většiny současných věrnostních programů, ten náš je založen na fyzických papírových bonusech, které od nás dostanete s fakturou za zboží nebo služby. My totiž tiskneme rádi!

Jak získat Bonusy do věrnostního programu?

  • Za každých 1 000 Kč (bez DPH) odebraných ve  spotřebním materiálu  dostanete 1 Bonus.
  • Dvakrát více Bonusů získáte při zajištění tisku formou služby  Managed Print Services IQPrint*JustInTime ,
  • IQPrint*Premium nebo  IQPrint*Komplet . Tedy za každých 1 000 Kč dostanete 2 Bonusy.
  • Za každých 1 000 Kč za odebrané  servisní služby  dostanete 1 Bonus.
  • Za každých 5 000 Kč (bez DPH) odebraných v  tiskárnách  a hardwaru dostanete 1 Bonus.
  • Dalším způsobem, jak získat Bonusy, je  vracení prázdných tonerových a inkoustových kazet . Při vracení těchto kazet dostanete Kreditní lístek, který můžete ihned, nebo kdykoliv později směnit za Bonusy v poměru 1 Bonus – 10 Kč.
  • Bonusy od nás dostanete spolu s fakturou. Bonusy jsou vydávány výhradně ve fyzické podobě. neevidujeme je v elektronické podobě.  
  • Pokud zasíláme fakturu elektronickou cestou, nejsou bonusy zasílány. Zákazník má nárok si o ně zažádat prostřednictvím Zákaznického servisu, nejpozději však 6 měsíců od realizace nákupu. Tyto mu budou na základě jeho žádosti poslány dodatečně.

Aktuálně platné Partner Bonusy

Staré Partner Bonusy s odlišným designem již nejsou platné. 

Jak přeměnit Bonusy na dárky?

V okamžiku, kdy se vám podaří nasbírat potřebný počet Bonusů, pošlete je spolu s  vyplněným formulářem žádosti na naši adresu: SimplyUp Group s.r.o., Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7 - Holešovice,  k rukám paní Pavlíny Kindlové.

Partner Bonusy mohou uplatnit pouze zaměstnanci firmy, která o dárky žádá, převod Partner Bonusů na jinou firmu není možný. Je nutné vyplnit všechny požadované údaje, jinak nemůžeme Vaší žádost o dárky vyhovět.
Dárky zašleme do čtyř týdnů od obdržení žádosti na adresu uvedenou v odpovědním formuláři poštou nebo v případě elektronických dárkových poukazů e-mailem. Na žádost zákazníka je možné dárky převzít osobně v sídle firmy ​SimplyUp Group s.r.o. v pracovní dny v rozmezí 8 - 16,30 hod. Rozesílání dárků jinou cestou není možné.

Společnost ​SimplyUp Group s.r.o. si vyhrazuje právo náhrady dárku, který není aktuálně k dispozici. V těchto případech bude dárek nahrazen dárkem srovnatelného druhu. ​SimplyUp Group s.r.o. si vyhrazuje právo provést v programu Partner Bonus změny bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Výběr dárků podle počtu Bonusů

Vyberte si dárek podle počtu svých Partner Bonusů

Prohlížení dárků není optimalizované pro mobilní zařízení. Prosím mrkněte na to až budete u počítače.

Za 14 bonusů dárková karta v hodnotě 50 Kč

Partner Bonus - kontakty

Ve věcech věrnostního programu Partner Bonus kontaktujte Pavlínu Kindlovou: tel: 234 003 902, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.