fbpx
800 131 484

Věrnostní program Partner Bonus

Print Partners odměňuje své zákazníky za využívání celé škály svých služeb.  Na rozdíl od většiny současných věrnostních programů, ten náš je založen na fyzických papírových bonusech, které od nás dostanete s fakturou za zboží nebo služby. My totiž tiskneme rádi!

Jak získat Bonusy do věrnostního programu?

Aktuálně platné Partner Bonusy

Staré Partner Bonusy s odlišným designem již nejsou platné. 

Jak přeměnit Bonusy na dárky?

V okamžiku, kdy se vám podaří nasbírat potřebný počet Bonusů, pošlete je spolu s  vyplněným formulářem žádosti na naši adresu: Print Partners s.r.o., Lighthouse, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7 - Holešovice,  k rukám paní Pavlíny Kindlové.

Partner Bonusy mohou uplatnit pouze zaměstnanci firmy, která o dárky žádá, převod Partner Bonusů na jinou firmu není možný. Je nutné vyplnit všechny požadované údaje, jinak nemůžeme Vaší žádost o dárky vyhovět.
Dárky zašleme do čtyř týdnů od obdržení žádosti na adresu uvedenou v odpovědním formuláři poštou nebo v případě elektronických dárkových poukazů e-mailem. Na žádost zákazníka je možné dárky převzít osobně v sídle firmy Print Partners s.r.o. v pracovní dny v rozmezí 8 - 16,30 hod. Rozesílání dárků jinou cestou není možné.

Společnost Print Partners s.r.o. si vyhrazuje právo náhrady dárku, který není aktuálně k dispozici. V těchto případech bude dárek nahrazen dárkem srovnatelného druhu. Print Partners si vyhrazuje právo provést v programu Partner Bonus změny bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Výběr dárků podle počtu Bonusů

Vyberte si dárek podle počtu svých Partner Bonusů

Prohlížení dárků není optimalizované pro mobilní zařízení. Prosím mrkněte na to až budete u počítače.

Za 12 bonusů dárková karta v hodnotě 50 Kč

Partner Bonus - kontakty

Ve věcech věrnostního programu Partner Bonus kontaktujte Pavlínu Kindlovou: tel: 234 003 902, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.