fbpx

ORIGINÁLNÍ TISKOVÉ NÁPLNĚ HP

Tonery HP - originál je nejlepší

Stvořen k jedinému cyklu a pro skutečnou recyklaci.

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA

Připravím Vám skvělou cenu !

Jsme jeden z největších partnerů HP v prodeji originálního spotřebního materiálu a umíme Vám zajistit skvělou cenu tiskových náplní s podporou výrobce a z ověřeného oficiálního distribučního řetězce. 

Ceny s podporou výrobce není možné promítat do e-shopu. Jsou připraveny zcela individuálně konkrétnímu zákazníkovi. Proto nám prosím pošlete Vaši poptávku nebo se s námi spojte telefonicky. Budeme se Vám věnovat!

CHCI SKVĚLOU CENU

Proč si mám kupovat  originální tonery a inkousty?

Protože čísla jasně říkají, že originál je nejlepší! Porovnali jsme počty reklamovaných tiskových náplní s celkovým objemem prodeje tiskových náplní na více než 30 000 kusech tiskových náplní a tady jsou výsledky poruchovosti náplní:

Originální tonerová kazeta

0,16 %

Běžná renovace / "čínská" výroba

3,46 %

22 x vyšší poruchovost než u originálu

Špičková alternativa

0,8 %

5x vyšší poruchovost než u originálu

CHCI CENÍK

Proč je to důležité?

Tisková náplň pro vaši tiskárnu HP tvoří v závislosti na konkrétním modelu tiskárny až 70 % tiskového systému! Proto pokud chcete ochránit svou investici do tiskového zařízení a plně využít kvalitu výrobku, který jste si vybrali, je použití originálního spotřebního materiálů logickou volbou.

Dejte pozor na původ...

HP tiskové náplně představují velmi atraktivní obchodní příležitosti, a i proto
bohužel přitahují ilegální obchody a podvodné jednání mnoha prodejců. Dejte si pozor!

Padělky

Padělky - nelegální a rizikové pro vaši tiskárnu!

Pozor na padělky! Některé vypadají velmi přesvědčivě. Ale mohou vážně poškodit vaši tiskárnu. Padělky jsou navíc nelegální a mohou vás dostat do vážných problémů a způsobit nemalou finanční ztrátu. Ověřit si, že máte skutečně pravou originální tiskovou náplň HP je přitom velmi jednoduché díky ochranným prvkům a QR kódům, které vám pomohou jednoduše ověřit pravost originální náplně. Samozřejmě zárukou jistoty je nákup od certifikovaných partnerů HP, kteří jsou pravidelně auditováni. Nenechte se podvést!

Šedý trh

Nemáte-li smlouvu, jako byste přebírali důchod za mrtvou babičku!

Kupujete-li podobně vypadající toner (bílá krabice, na konci produktového čísla je C nebo H) a nemáte-li k tomu MPS smlouvu nebo HP BigDeal, kupujete si téměř s jistotou produkt, který byl nakoupen od HP formou podvodu! Někde v dodavatelském řetězci v podstatě někdo okradl HP o slevu, kterou HP poskytuje pouze smluvním zákazníkům, a to tak, že uvedl nepravdivé údaje o koncovém uživateli. Je to podobné, jako přebírat důchod za mrtvou babičku!

Jsme na jedné lodi

Spolehněte se

Nechte si připravit nabídku na originální náplně - tonery i inkousty!

Naši specialisté na spotřební materiál vám připraví speciální cenovou nabídku pro Vás. Existuje řada speciálních cenových programů výrobců pro firemní zákazníky, které nenajdete v e-shopu! Dejte nám prosím vědět, jaké tiskárny používáte nebo jaké tonery nakupujete a my se Vám budeme věnovat individuálně.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

,