fbpx

PRŮVODCE HYBRIDNÍ KANCELÁŘ

Všechna zákoutí hybridní kanceláře

Částečná práce na home office znamená pro zaměstnance větší svobodu a možnost sedět s počítačem třeba na pláži. Ze strany zaměstnavatele jde v případě hybridní práce ale především o zajištění adekvátních pracovních nástrojů a eliminaci rizik. Poradíme vám, jak na to.

Hybridní kancelář: co potřebujete vědět, než se do toho pustíte!

Hybridní kancelář je už z principu kompromisem, a to v mnoha ohledech. Občasná přítomnost zaměstnance na pracovišti eliminuje nevýhody neustálé práce z domova (izolace, absence kontaktu s kolegy a čistokrevná prokrastinace). Zároveň umožňuje společnosti díky nižšímu počtu lidí na jednom místě ušetřit na nákladech na provozu kanceláří. Jenže není všechno zlato, co se třpytí. I když nad hybridním způsobem práce nadšeně vzdychají v poslední době téměř všichni, existují věci, o kterých se z nějakého důvodu nemluví. 

Pro společnost reálně znamená zaměstnanec sedící na pláži v Karibiku (nebo v kavárně v Krkonoších) a připojený k podnikové síti bezpečnostní riziko. Lidé, kteří pracují na dvou místech, mají logicky také vyšší nároky na pracovní nástroje – notebook místo stolního počítače si s sebou vezmete domů, tiskárnu a skener ale nahradíte hůř. Hybridní práce tak znamená vyšší nároky na pracovní nástroje i na zabezpečení.

Poradíme vám, jak na to, aby byla práce pro všechny co nejpříjemnější.  

Nejlepší notebooky pro hybridní práci

Vybavit zaměstnance pracovním nástrojem, který mu umožní pohodlnou práci v kanceláři i doma, nestrhne mu záda a jako bonus mu ještě poskytne možnost relaxace, není problém.

HP ProBook G8 

Notebooky HP ProBook G8 jsou ideální pro lidi, kteří jsou neustále v pohybu a potřebují lehký, elegantní a silný stroj. Probook G8 poskytuje dostatečný výkon pro práci i zábavu (třeba sledování filmů) bez nutnosti neustálého připojování nabíječky. 

HP EliteBook G8 

Pokud hledáte zařízení, které bude ozdobou každé kavárny i pracovního stolu a současně nabídne nadstandardní výkon, máme pro vás dobrou zprávu. Notebooky řady EliteBook G8 splňují náročné požadavky manažerů i analytiků, kteří zpracovávají velké množství dat. Vysoký výkon, pokročilá bezpečnost, výdrž, stylové provedení, nízká hmotnost - tohle jsou všechno vlastnosti EliteBooku G8. 

HP ZBook 

Jde vám jen o jedno? O výkon? V tom případě vás uspokojé jedině ZBook. Vytváření 3D modelů, editace videí nebo práce s obrovskými datovými sadami v reálném čase je s ním hračka. ZBooky jsou pracovní stanice v mobilním provedení, využívají výkonný hardware, mají velké úložiště a jen to nejlepší zabezpečení. Tyto robustní stroje navzdory svému bytelnému šasi zaujmou stylovým provedením.

HP Instant Ink

Chcete svým lidem poskytnout benefit ve formě tiskárny domů? Ani to není problém, služba HP Instant Ink je vlastně předplacený tisk. Vyberte si tiskový plán a váš měsíční poplatek bude zahrnovat i inkoust nebo toner a jeho pohodlné doručení na vámi zadanou adresu, a pak i recyklaci. A váš zaměstnanec může v rámci paušálu tisknout cokoli bude chtít - tisk nad rámec samozřejmě zaplatí.

Více o HP Instant Ink

V portfoliu společnosti HP najdete vše, co potřebujete, aby byla vaše kancelář – ať už domácí, mobilní, nebo hybridní – vybavena špičkovými technologiemi, které za vás sice práci neodvedou, ale bude s nimi daleko příjemnější pro zaměstnance a bezpečnější pro firmu.

Poradíme vám s výběrem vybavení pro zařízení hybridní kanceláře

Všechny produkty najdete v našem e-shopu ITaTISK.cz
Rádi vám poskytneme veškeré informace k produktům, které vám přivezeme a pomůžeme se zapojením. Vyplňte formulář a my se vám ozveme. Nebo rovnou zavolejte na náš Zákaznický servis na telefonní číslo 800 131 484.

Děkujeme Vám za zprávu, obratem se Vám ozveme.
Formulář se nepodařilo odeslat, prosíme, zkuste to znovu.