fbpx

Průvodce

IQPrint* – jiný outsourcing
tiskových služeb od společnosti Print Partners

27. 5. 2020

Říkáte si, že to znáte od Minolty nebo od Xeroxu? Omyl, naše Managed
Print Services se liší v tom, že jako nezávislý poskytovatel těchto služeb
nehájíme zájmy jediné značky, ale Vaše zájmy!

Managed Print Services postavené na principu nezávislosti na jediné značce

Na rozdíl od výrobců – „závisláků“ na vlastní značce – nevymetáme při nasazení tiskových služeb vše, co se nám nehodí spravovat. Naopak pod naší službou IQPrint* aktuálně spravujeme zařízení 15 výrobců. Jak to děláme? Máme 27 let zkušeností v prodeji spotřebního materiálu pro tiskárny všech značek, 15 let praxe v servisu tiskáren, 12 let provozujeme služby Managed Print Services postavené od začátku na principu nezávislosti na jediné značce, 8 let jsme členem mezinárodní aliance nezávislých poskytovatelů tiskových služeb –IMPSGA

Děláme to prostě jinak než výrobci. Možná se ptáte, proč by Vás nějaká nezávislost měla zajímat. Není jednodušší si nechat udělat analýzu od výrobce a spolehnout se na jeho velkou značku? No jistě. Pokud Vám nevadí, že se budete řídit principy centralizace tisku hlava nehlava, že se ve jménu nové značky zbavíte funkčních a vyhovujících technologií a že ztratíte kontrolu nad tiskovým řešením ve Vaší firmě a plně se oddáte do rukou jediného výrobce, tak jste na správné cestě. A nebo to zkuste jinak – s námi. Využijte maximálně Vaše stávající tiskové vybavení a přenechejte starosti s tiskárnami na nás.

autor textu: Tibor Brunclík, ředitel společnosti

Poptejte tiskové služby - IQPrint*

Napište nám prosím, jaké jsou vaše potřeby a jak Vám můžeme pomoc. Naši konzultanti Vás budou kontaktovat s konkrétními řešeními nebo pro podrobnější informace. Případně nám prostě zavolejte na 800 131 484, nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Neplatný vstup

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole