fbpx

PRŮVODCE NOTEBOKY

Jak vybr​at ten nejlepší notebook pro vaše potřeby?

Vyberte si pro sebe ten správný pracovní nástroj z nabídky HP notebooků s procesorem Intel® Core™. Podívejte se na podrobný přehled kategorií notebooků.. 

4 řady HP Notebooků – která je ta správná pro vás?

Nabídka je široká, možnosti velké, výběr nepřeberný. Vaše požadavky proto musejí být naprosto jasné. A právě z nich budeme vycházet. Podívali jsme se na nejnovější generace notebooků značky HP a pro snadnější orientaci při výběru je rozdělili do několika skupin, na základě požadavků lidí, kteří mají se stroji pracovat.

1. HP ProBook G8 spolehlivé notebooky na cesty

Hledáte lehký a elegantní pracovní nástroj za skvělou cenu? Pro energické lidi, kteří jsou neustále v pohybu, často mění svoje pracovní prostředí a stráví nějaký čas i na cestách, je ideální řada notebooků HP ProBook G8. Nejnovější generace opět vsadila na vysoký výkon procesorů Intel® Core™, který zaručuje plynulou práci a multitasking. Notebook nabízí 14" IPS  displej s Full HD rozlišením a vysokým jasem a téměř třináctihodinová výdrž baterie zvládne celodenní práci i večerní relax u filmu bez starosti o nabíječku.

Těla notebooků řady ProBook G8 jsou vyrobena z prvotřídního kovu a jejich spodní část je z tvrzeného plastu, takže je notebook elegantní i maximálně odolný současně. Podsvícená voděodolná klávesnice usnadňuje práci ve špatných podmínkách – a že se někdy na cestách dějí věci!

Nezapomíná se ale ani na nudnou kancelářskou práci, díky HD IR webkameře jsou telekonference mnohem příjemnější, a jak je u zařízení HP standardem, velká pozornost se věnuje rovněž bezpečnosti – čtečka otisků prstů, ověřování před spuštěním a podpora TPM 2.0 jsou prostě sázkou na jistotu. S notebooky z řady HP ProBook G8 neuděláte chybu.

Poradíme vám s výběrem notebooku

Všechny notebooky najdete v našem e-shopu ITaTISK.cz
Rádi vám poskytneme veškeré informace k notebookům, které vám přivezeme a pomůžeme se zapojením. Vyplňte formulář a my se vám ozveme. Nebo rovnou zavolejte na náš Zákaznický servis na telefonní číslo 800 131 484.

Děkujeme Vám za zprávu, obratem se Vám ozveme.
Formulář se nepodařilo odeslat, prosíme, zkuste to znovu.