fbpx
800 131 484

MPS Lead Externí

Podělte se o MPS příležitost. Zrealizujeme ji společně.

Registrací příležitosti pro dodávku nového MPS hardware se smlouvou se kvalifikujete k získání odměny dle Vaší individuální dohody s Print Partners s.r.o.

Pojďte do toho s námi!

Chcete příležitost pouze konzultovat? 

Pokud nemáte příležitost k registraci, ale pouze byste se rádi poradili ohledně takové příležitosti, dejte nám vědět, ozveme se Vám.

Děkujeme Vám! Obratem se Vám ozveme.
Bohužel se formulář neodeslal. Prosím, zkuste to ještě jednou.

Máte příležitost pro prodej tisku jako služby - MPS?

Nejste HP certifikovaný partner pro dodávky Managed tiskových zařízení a souvisejících služeb? Nevadí. I tak můžete z takové příležitosti benefitovat. Podělte se o tuto příležitost s námi. My připravíme nabídku pro zákazníka a spolu s Vámi ji podáme. Pokud se nám povede příležitost přetavit do reálného obchodu, získáte provizi dle Vaší individuální dohody s Print Partners s.r.o.

REGISTROVAT PŘÍLEŽITOST

Podpořte maximální produktivitu

  • Spolehněte se na nevídanou rychlost a výkon díky naší technologii bleskového oboustranného skenování, které dosahuje rychlosti 300 obr./min.
  • Pracujte rychleji a nepřetržitě díky technologii zpětného chodu a opakování, která dokáže automaticky rozpoznat a vyřešit problém s vícenásobným podáváním. 
  • Skenujte a digitalizujte snadno text z dokumentů s vysokou přesností pomocí softwaru OCR a zvyšte produktivitu pomocí volitelné akcelerační karty.
  • Ušetřete čas snadným jednorázovým skenováním a odesíláním obsahu do více umístění pomocí přizpůsobených zkratek vytvořených pro eliminaci kroků a zvýšení přesnosti.
Domluvit si představení tiskárny

Tiskárny HP LaserJet Managed se službou Managed Print Servises

Abyste mohli efektivně podporovat růst firmy, potřebuje kapacity na podstatnější úkoly, než je údržba a správa tiskáren. Zajištění tiskových služeb přitom patří mezi úkoly, které můžete snadno outsourcovat. Managed Print Services vycházejí firmu levněji, zajišťují optimální kondici tiskového parku a šetří vám čas i nervy.

Vy tiskněte, my se postaráme o vše ostatní

Vaše tiskárny dodáme, nastavíme a zajistíme, aby byly neustále připravené tisknout. Díky vzdálenému monitoringu a správě běží vše automaticky – starost o tiskárny tak můžete zcela pustit z hlavy.

VÍCE O MPS

Úspora až 30 % na tiskových technologiích

MPS představují dlouhodobě nejefektivnější řešení tisku. Pro tiskárny pod správou nabízejí výrobci levnější, běžně nedostupný spotřební materiál. Navíc platíte jen za vytištěné stránky, bez nutnosti vázat finance v tonerech.

VÍCE O MPS

Vybíráme nejvhodnější řešení pro vaši situaci 

Využijte naší nezávislosti. Nejsme zástupci jedné značky, vždy proto hájíme vaše zájmy a potřeby. Zavedení MPS neznamená nutnost koupit nové stroje, navíc pod ně umíme převzít třeba jen vybrané tiskárny.

VÍCE O MPS