fbpx
800 131 484

HP Color LaseJet Managed e877z

Představujeme naší novou kolegyni HP Color LaserJet Managed e877z

Tento týden jsme u nás v kanceláři přivítali nového člena naší firmy: tiskárnu HP Color LaserJet Managed e877z. Máme z ní velkou radost: nejen, že je nejkrásnější ze všech kolegyň i kolegů díky svému designu a barvě, ale je i výjimečná svým výkonem

Přivítání nové tiskárny 
HP Color LaserJet Managed e877z

Standardně náš pan ředitel Tibor Brunclík tiskárny nevybaluje, ale kvůli této se připojil k technickému specialistovi Lukášovi. 

Obal vnější krabice i vnitřních výplní pochází 100 % z udržitelných zdrojů, které zahrnují  recyklovaný nebo certifikovaný materiál.   

Poraďte se s našimi specialisty na tiskové řešení!

Pomůžeme Vám vybrat ty správné tiskárny a správné služby pro individuální potřeby Vaší firmy tak, aby Vám řešení od nás přineslo úsporu času, práce a peněz.
Napište nám prosím, jaké jsou Vaše potřeby a jak Vám můžeme pomoc. Naši MPS konzultanti Vás budou kontaktovat s konkrétními řešeními nebo pro hlubší analýzu Vaší potřeby. 
Případně nám prostě rovnou zavolejte na náš Zákaznický servis na telefonním čísle 800 131 484, nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Neplatný vstup

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole