fbpx

optimidoc banner4

Trend digitalizace a automatizace procesů se týká řady firem. S komplexním all-in-one softwarovým řešením OptimiDoc zvládnete všechny výzvy práce s elektronickými dokumenty velmi jednoduše.

Co je OptimiDoc

OptimiDoc je serverová aplikace, která zajistí kontrolu nad firemním tiskem, kopírováním a skenováním. Umožní Vám sledovat celkové náklady těchto operací s možností rozdělení výdajů až na konkrétního uživatele nebo zařízení. Pomocí zabezpečení přístupu ochrání Vaše důvěrná firemní data před odcizením. V neposlední řadě díky nástrojům pro tisk a skenování dokumentů zjednoduší a urychlí práci všem zaměstnancům.

 

IT ADMINISTRÁTOŘI OCENÍ: VEDOUCÍ PRACOVNÍCI UVÍTAJÍ: IT ADMINISTRÁTOŘI OCENÍ:

 Centrální správu OptimiDoc a zařízení přes webové rozhraní

 Pokročilé skenovací procesy s možností definice parametrů dokumentu, vylepšení kvality nebo rozpoznání čárových kódů

 Integraci s ostatními firemními systémy jako Microsoft SharePoint či
e-mailový server

☑ Rychlou návratnost investice díky nízkým pořizovacím nákladům i pro malé zákazníky

 Zabezpečení a snadnou dohledatelnost dokumentů v rámci celé firmy

☑ Zvýšení produktivity zaměstnanců usnadněním jejich práce s papírovými dokumenty

☑ Jednoduchost zpracování firemních dokumentů bez nutnosti složitého procesu pro uložení do firemních systémů 

Úspory času na důležitější práci

Snadné ovládání bez dalších
aplikací díky integraci rozhraní do
panelu multifunkčního zařízení

lišta se stinem

Jak OptimiDoc funguje?

Při tisku používáte standardní ovladač a nástroje, které jsou běžné pro každé tiskové zařízení. Přitom máte možnost využít přímého tisku na kteroukoli tiskárnu, případně je možné tisknout do jediné univerzální tiskové fronty. V druhém zmiňovaném případě si následně můžete svoje dokumenty vyžádat na tiskárně, na které se Vám to nejvíce hodí. Než si dokument vyzvednete, nabídne Vám OptimiDoc jeho úpravu, převod do černobílé podoby, změnu formátu, převedení na oboustranný tisk a naopak.

Jednoduché zabezpečení

Pomocí pokročilé funkce zabezpečení je možné multifunkční zařízení uzamknout proti neoprávněným osobám. Autentizace pak probíhá jednoduše pomocí karty nebo PINu. Tím nejenom snížíte náklady na neoprávněné používání zařízení, ale hlavně zamezíte možnosti zcizení firemních dat. Zároveň můžete definovat pro uživatele úroveň přístupu k jednotlivým funkcím zařízení a funkcím OptimiDoc.

 optimidoc obrazky2

Pokročilé skenovací funkce

Skenování dokumentů se díky OptimiDoc posouvá na zcela novou úroveň. Pomocí jeho aplikace nainstalované přímo v multifunkčním zařízení dokážete dokumenty rychle zpracovat a archivovat ve Vašich úložištích. V rámci zpracování je možné dokument převést do editovatelné (OCR) podoby, rozdělit podle čárového kódu nebo vytěžit informace, které můžete použít k pojmenování souborů. V neposlední řadě je možné uložit dokument do databáze k dalšímu zpracování (například účetní data).

Vše pod kontrolou

Reporting a monitoring vám pak pomůže získat přehled o vytížení tiskových zařízení a tiskových nákladech jednotlivých uživatelů a oddělení, a to nejen na velkých multifunkčních zařízeních, ale také na malých USB tiskárnách. Přehled o stavu Vašich zařízení získáte přímo z webového rozhraní OptimiDoc. Díky e-mailové notifikaci budete vědět o jakékoli závadě na zařízení nebo o docházejícím toneru či papíru.

A kolik Vás to bude stát?

OptimiDoc je velmi silný nástroj, který snadno rozšíří možnosti multifunkčních zařízení o nové funkce a nástroje, které pomáhají firmám snižovat náklady, zjednodušit práci a zajistit bezpečnost dokumentů.

Pro více informací a konkrétní cenovou nabídku volejte zákaznický servis na tel.: 800 131 484.

Případně vyplňte formulář vpravo, brzy Vás bude kontaktovat náš specialista, který s Vámi probere detaily.