fbpx

PF 2023

Celý tým Print Partners Vám přeje pohodové vánoční svátky a po celý rok 2023 hodně zdraví, štěstí, úspěchu a přátel. 

I letos jsme pro Vás natočili video přání!

Děkujeme Vám za Vaší přízeň!

Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé, 
i ten letošní rok byl plný výzev a změn. Svátky vánoční jsou možná tak oblíbené právě proto, že jsou pevným bodem v našem kalendáři. Jistotou stojící na tradici, momentem, kdy změnu zvládat nemusíme.

Oblíbil jsem si teorii zvládání chaosu, která říká, že chaos zvládnete tak, že uchopíte jeden pevný bod a všechny ostatní částice zorganizujete kolem něj. Názornou vánoční ukázku najdete právě v našem PF videu. I my se snažíme být takovým pevným bodem pro Vás, naše zákazníky. A to už 30 let! 

Poslední roky nám přinesly nemalou výzvu: vypořádat se s tím, že objem tisku nezadržitelně, celosvětově klesá. Mohli jsme si vybrat mezi tím, že s touto výzvou budeme bojovat, nebo této výzvě půjdeme hrdě vstříc. Rozhodli jsme se pro změnu a došli jsme až k automatizaci a digitalizaci firemních procesů díky ucelené Document Managemet platformě DocuWare.

Díky této zkušenosti jsme se rozhodli i pro další změnu, pro nové jméno, se kterým nám bude v roce 2023 volněji. V příštím roce nás budete potkávat pod jménem SimplyUp Group, které nám umožní poskytovat Vám komplexní služby v oblasti tiskových řešení, digitalizace i IT služeb
 
Za celý můj tým Print Partners přeji pevné zdraví Vám i Vašim blízkým a kolegům, úspěšné podnikání a radostný a spokojený celý příští rok.     

Tibor Brunclík
majitel společnosti

PS: Nejvýhodnější nabídky letošního roku platí už jen pár dní. 
Vyberte si z nejoblíbenějších dárků k tonerům NASHUA Green Range nebo dálniční známky k objednávce originálních tonerů HP.