fbpx

Průvodce

Servis musí jet, aby jel business!

17. 11. 2023

Naše SLA na tiskové služby je 4 hodiny na odezvu, 2-3 dny na opravu a pokud to nezvládneme, tak náhradní stroj následující den. Stačí takové SLA? Nebo je libo rychlejší?

Vzdálená diagnostika kvality tisku

Rychlejšímu servisu pomáhá i vzdálená diagnostika pomocí HP Smart Device Services. Na nedávné konferenci Amplify2023 v Chicagu HP představilo svůj koncept vzdálené diagnostiky kvality tisku:

Na dálku iniciujeme tisk diagnostické stránky. Ta se při tisku rovnou (při jednom průjezdu) naskenuje speciálním skenerem. Tiskárna pošle výsledek skenu AI, která vyhodnotí příčinu problematické kvality tisku a vytvoří doporučení pro servisní techniky. 

To vše na dálku. Na jedno tlačítko. A technik jede připraven a vybaven správným dílem…  Skvělé, ne?

Udržitelnost je cool!

Když se vám třeba porouchá firemní tiskárna. Máme-li ji ve správě my v SimplyUp Group, opravíme ji za vás. Zavážeme se k tomu třeba i na 5 let. A přitom to máte hned: 4 hodiny na zahájení opravy, garantované vyřešení do 2 dnů. Když to nezvládneme, pošleme k vám náhradní mašinu. 

A navíc: z udržitelnosti se stal moderní trend. Sustainability je cool. Klima je totiž pro nás všechny čím dál tím víc osobnějším tématem. A naši zákazníci na téma udržitelnosti slyší více a více. 

Jako první krok můžete dodržovat 3R:
✔ Redukujte svou spotřebu (>>> digitalizujte s DocuWare)
✔ Re-používejte věci
✔ Re-cyklujte, co se už použít nedá.

HP plánuje být net zero v roce 2040. A vy?

Jestli chcete neutralizovat svou uhlíkovou stopu při tisku už dnes, pořiďte si HP tiskárnu s Carbon Neutral certifikátem a HP vaši stopu smaže.

IMPRESIVNÍ HP tiskárny

Náš Lukáš. Opraví jakoukoliv tiskárnu.