800 131 484

Výkup prázdných tonerů - hoďte na nás zodpovědnost za Váš odpad

Prázdné tiskové kazety z hlediska zákonů ČR

100 paragraf2

Prázdné tiskové náplně nejsou běžný komunální odpad. Nepatří sice ani mezi nebezpečné odpady, ale do kategorie tzv. „ostatních" odpadů. Firmy a státní organizace - původci tohoto odpadu - zodpovídají za to, že budou jejich prázdné kazety zlikvidovány v souladu se zákonem č. 185 / 2001 Sb. a při kontrole státem musí doložit doklady o způsobu likvidace tohoto materiálu.

Jak Vám můžeme pomoci?

100 spomat vyhody

Print Partners s.r.o. disponuje povolením Magistrátu HMP k nakládání s dopady č. 080318. Proto Vám můžeme vystavit potvrzení, že jste se svého odpadu z kancelářské techniky zbavili v souladu se zákonem. Převezmeme k ekologické likvidaci veškeré použité originální kazety a použité neoriginální kazety dodané společnosti Print Partners.

Co s prázdnými kazetami děláme?

100 spomat proc

Prázdné kazety zpracováváme převážně třemi způsoby. Jsou buď použity k výrobě renovovaných kazet, nebo jsou likvidovány výrobci tiskových technologií v rámci jejich recyklačních programů, anebo jsou našimi partnery rozebrány na jednotlivé základní materiály a ty jsou pak recyklovány a využity v průmyslové výrobě.

Za jaké prázdné kazety Vám zaplatíme?

100 terc

Zaplatíme Vám za ty kazety, které jsou výrobci renovovaných kazet aktuálně poptávány (Print Partners není výrobce renovovaných kazet).

Aktuální seznam všech vykupovaných tonerů Vám rádi zašleme na email, stačí vyplnit Žádost o zaslání ceníku níže na stránce.


Objednání výkupu a eko-likvidace prázdných kazet

Výkup prázdných kazet můžete objednat na našem zákaznickém centru, nebo prostřednictvím formuláře dole na této stránce.

banner hp pagewide

Doprava prázdných kazet

100 unikatni koncept 1

Máte-li více než 5 tonerových kazet s OPC válcem, nebo patnáct jakýchkoliv prázdných náplní, zajistíme zdarma dopravu. V Praze Vám odvezeme zdarma i 1 prázdnou kazetu, bude-li výkup spojen s objednávkou nového zboží.

Přeprava kazet je mimo území Prahy zajišťována přepravní službou PPL. Prosíme Vás proto, abyste zabalili jednotlivé kazety do co nejmenšího počtu balíků (velká krabice, spojení kazet lepicí páskou nebo strečovou fólií). 

Kreditní lístek

Za prázdné kazety obdržíte tzv. kreditní lístek. Je to jednak potvrzení o převzetí prázdných kazet k ekologické likvidaci a jednak je to potvrzení hodnoty vykoupených prázdných kazet. Kreditní lístek s nenulovou hodnotou můžete použít jedním z těchto způsobů:

1. Jako slevu při další objednávce:

VYKUP PK SLEVA3

Stačí uvést číslo kreditního lístku. Hodnota vykoupených kazet bude odečtena z faktury za nové zboží.

 

2. K proplacení v hotovosti nebo na základě faktury:

VYKUP PK HOTOVOST2

Kreditní lístky proplácíme hotově naší centrále. Pokud chcete proplatit kreditní lístek bezhotovostně, vystavte nám nejlépe fakturu nebo pošlete písemnou žádost o proplacení kreditního lístku.


3. Ke směně na Partner Bonusy:

VYKUP PK PB2

Partner Bonusy jsou body v našem věrnostním programu, kde na Vás čeká více než 100 dárků. Více na www.printpartners.cz/bonus.

 

Pro získání aktuálního ceníku vykupovaných tonerů vyplňte prosím žádost níže, následně Vám ho zašleme na email.

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Zadejte správný email

Neplatný vstup

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

(*) Označuje povinná pole