fbpx

DOCUWARE - VYTĚŽOVÁNÍ FAKTUR

Automatické vytěžování faktur s DocuWare!

Zprocesujte přicházející faktury - snadno a rychle!

Zbavte sebe i svůj tým rutinní práce. Vytvořte digitální fakturu s využitím automatizovaného vytěžování faktur a bezpečně jí uložte tak, abyste jí měli kdykoliv po ruce. Zautomatizujte oběh dokumentů při jejich schvalování, zapojte přednastavený proces pro automatizované schvalování pravidelných plateb nebo schvalujte faktury proti objednávkám a příjemkám. 

Inteligentní indexování "datluje" místo vás

Vytěžujte přicházející faktury inteligentní indexací. Zajistěte centrální, bezpečné místo pro každou fakturu tak, aby všechna data byla okamžitě k dispozici. Nechte DMS zajistit oběh dokladů při schvalování a nebo schvalujte faktury automaticky podle dodavatelů, částek a čísel účtů.

Zkraťte, zjednodušte, zautomatizujte...

Zbavte se papíru a manuálního zadávání dat, vytěžujte faktury

Jediná věc horší než hromady papírů je ruční zadávání dat z těchto hromad. S automatickým vytěžováním faktur pomocí funkce Intelligent Indexing si ušetříte "datlování". DocuWare využívá umělou inteligenci, která se učí číst vaše faktury. Po několika cyklech DMS sám vytěží všechny základní údaje faktury.  DW využívá více je 600 tisíc uživatelů na světě!

Automatizujte schvalování i oběh dokumentů a dokladů

Nastavte automatické schvalování faktur podle částek, dodavatelů nebo jiných ukazatelů. Nebo nastavte digitální proces, který zajistí oběh dokumentů a sám pošle faktury k manažerům na schválení. Elegantně vyřešte výjimky, aby se žádná faktura nezatoulala. 

Zásadně zkraťte přípravu na audit

Audity jsou nevyhnutelné, ale nemusí nutně znamenat velkou ztrátu času. Přestaňte se stresovat vyhledáváním dokumentů. Přestaňte se stresovat vyhledáváním faktur a dodejte je připravené, bezpečně archivované a přístupné pouze osobám k tomu určeným. 

DOMLUVIT ON-LINE DEMO

Automatizujte vytěžování faktur, zdigitalizujte schvalování

Vytěžujte přicházející faktury inteligentní indexací. Zajistěte centrální, bezpečné místo pro každou fakturu tak, aby všechna data byla okamžitě k dispozici. Nechte DMS zajistit oběh dokumentů při schvalování a nebo schvalujte faktury automaticky podle dodavatelů, částek a čísel účtů.

1. Vytěžování faktur
Inteligentně zaindexujte všechny došlé faktury

Výkon našeho řešení začíná inteligentní indexací - automaticky učenlivého systému, který rozumí a vytěží data z kterékoliv faktury. Toto rozhodující označování dat je základ celého řešení, protože správné vytěžení faktury řídí kompletní proces zpracování faktur. Inteligentní indexace DocuWare nahrazuje vkládání dat, které je náchylné k chybám a je časově náročné. Automaticky vytěžené faktury samozřejmě přenesete do vašeho účetnictví, ERP a podobně.

DocuWare je potřeba vidět na vlastní oči. Vyberte si jak!

Individuální konzultace

DocuWare vám rádi představíme u nás, zatímco si vychutnáte kávu, nebo se setkáme online (Teams, Zoom, Skype,...) a my vám předvedeme, jak DocuWare funguje v praxi. 

Vyplňte prosím formulář níže nebo zavolejte náš Zákaznický servis na zelenou linku 800 131 484. Obratem se vám ozveme a domluvíme se na termínu a způsobu prezentace. 

Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Prosíme, zkuste to znovu.

Webinář

Nebo by vám na začátek vyhovoval více webinář? Vyberte si jeden z mnoha termínů a registrujte se zdarma a nezávazně.

TERMÍNY WEBINÁŘŮ